Yeni kanalım: İngilizce 'KISA' konu anlatımları!

Kodla Büyü

yataylimit

Süper Üye
Süper Üye
Herkese merhaba,

Daha önce de bahsettiğim, İngilizce kısa konu anlatımı videolarından oluşan yeni YouTube kanalımı açtım. Büyük bölümünü sanal sınıf ortamında hazırladığım bu videolarda beni çok fazla görmüyorsunuz. Ancak beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir :) Sesimi dinleyip gözünüzü ekrandan ayırmadığınız sürece doyurucu dersler izleyebilirsiniz. Eğitim videolarını arka plan müzikleri ve video içinde video gibi görsel ögelerle daha eğlenceli hale getirmeye çalıştım.

Piyasadaki mevcut videoları izlediğimde konuların eksik, yanlış ya da baygın bir ses tonuyla anlatıldığını gördüm ve böyle bir kanal hazırlama ihtiyacı duydum. Umarım herkes severek izler. Kanalıma her hafta yeni bir video ekleyeceğim.

Hem kitabımın tanıtımını yapmak hem de sıfırdan İngilizce öğrenmek isteyenlere yardımcı olmak amacıyla oluşturduğum kanalıma abone olur ve daha çok kişiye ulaşabilmesi için kanal linkini sosyal ağlarınızda paylaşabilirseniz çok sevinirim.

Kanalım: https://www.youtube.com/ingilizcekonuanlatimi

Teşekkürler.

Güzel hocam diline beynine sağlık.Saatin içindeki hemen ilgimi çekti.Ne aralıkla video çekeceksiniz indirip depolayacağım.Biz giriyoruz çünkü ingilizce dersine faydalı olmuş.Teşekkürler.

Buzkırıcı' Alıntı:
Güzel hocam diline beynine sağlık.Saatin içindeki hemen ilgimi çekti.Ne aralıkla video çekeceksiniz indirip depolayacağım.Biz giriyoruz çünkü ingilizce dersine faydalı olmuş.Teşekkürler.

Beğendiğinize sevindim hocam. Her hafta bir video eklemeyi düşünüyorum ama başlangıçta kanalı biraz ateşlemek için iki video da koyabilirim. Hazırlaması epey vakit alıyor :roll:

cyln hocam, Hacettepe İngiliz Dilbilimi Bölümünden mezunum.

Teşekkür ederim, gereken emeği vereceğim :)
Reklamları aktif etmedim. Bir süre böyle gitsin, Müzikler ise YouTube ücretsiz müzik kütüphanesinden olduğu için reklamı engellemiyor ;)

hocam mikrofon olayını çözmen lazım çekimlerde hışırtı çok haberin olsun. Bir müddet sonra insanda sinir oluşturuyor emeğine sağlık tebrikler.

ares24' Alıntı:
hocam mikrofon olayını çözmen lazım çekimlerde hışırtı çok haberin olsun. Bir müddet sonra insanda sinir oluşturuyor emeğine sağlık tebrikler.

Hocam bunu 1. videodan sonra farkedip düzelttim ama yüklenen videoyu da silmek istemedim. 2. videoda hışırtı yok. Teşekkürler.

eve gidince bakayım hocam.bu aralar youtube kanallarına takmış durumdayım zaten :)

videoyu izlemedim henüz okuldan açmıyor hocam da arka planda müzik var dediniz.
o müzikler lisanslı mı? lisanslı ise youtube a lisanslı olduğunu nasıl bildiriyonuz

Hocam masrafa soktunuz beni :D . Aldım önerdiğiniz kitapları. Gerçi sizin hazırladığınız kitabın fiyatı gerçekten de çok uygun . Umarım yarıda kalmaz ve sürekli olur. İyi çalışmalar.

oyungezer' Alıntı:
Hocam masrafa soktunuz beni :D . Aldım önerdiğiniz kitapları. Gerçi sizin hazırladığınız kitabın fiyatı gerçekten de çok uygun . Umarım yarıda kalmaz ve sürekli olur. İyi çalışmalar.

Bence çok iyi yaptınız :)
Kitabın tanınması için bir süre bu fiyattan satacağım. Başarılar dilerim.

MRB hocam benim birkaç sorum olacaktı
1 bu eğitimler sürekli olacakmış ücretsiz bir şekilde
2 benim ingilizce çok iyi değil yok gibi birsey sizi takip etmek istiyorum bilgisayar teknik ingilizce faydası olur mu
3 kitabı nereden sipariş edeceğiz
4 youtube videoları devamli ücretsiz mi olacak

Çok teşekkürler hocam emeğinize saglik

mavimali' Alıntı:
MRB hocam benim birkaç sorum olacaktı
1 bu eğitimler sürekli olacakmış ücretsiz bir şekilde
2 benim ingilizce çok iyi değil yok gibi birsey sizi takip etmek istiyorum bilgisayar teknik ingilizce faydası olur mu
3 kitabı nereden sipariş edeceğiz
4 youtube videoları devamli ücretsiz mi olacak

Çok teşekkürler hocam emeğinize saglik

Hocam her videonun altında da yazdığım gibi, videolar daima ücretsiz olacak ve gramerdeki tüm konular tamamlanana dek devam edecekler. Şu anda da 3. videoyu hazırlıyorum. Bütün yoğunluğuma rağmen bu işe ayrı bir önem veriyorum ve inşallah bu böyle devam edecek. Kitabı aşağıdaki linkten sipariş edebilirsiniz, zira kitapçılarda bulunmuyor. Lisede (Anadolu meslek) teknik İngilizce dersi almış biri olarak şunu söyleyeyim; teknik İngilizce diye ayrı bir şey yok ; mevcut İngilizce bilgisine artı olarak teknik kelimeler ezberliyorsunuz.

Teşekkür ederim.

http://www.ingilizceozeldersankara.com/ ... eogren.htm

hocam çok tesekkür ederim cevaplarınız için başarılar diliyorum takip edeceğim tüm videolarınızı kitabınızı da hemen şipariş ediyorum kolay gelsin şimdiden size yolunuz açık olsun sağolun

mavimali' Alıntı:
hocam çok tesekkür ederim cevaplarınız için başarılar diliyorum takip edeceğim tüm videolarınızı kitabınızı da hemen şipariş ediyorum kolay gelsin şimdiden size yolunuz açık olsun sağolun

Ben teşekkür ederim. Başarılar.

Geri