Yeni kanalım: İngilizce 'KISA' konu anlatımları!

Kodla Büyü

Bugün saat 21:00’de İngilizce’yle ilgili kafanıza takılan soruları cevaplıyorum. Alarmlarımızı kurmayı unutmayın ☺️

Phrasal Verbs 9/38: Come (a)round, Come by, Come forth/Come up, Come out, Come up with, Come upon

Merakla beklediğiniz kitap, Çeviriyle Öğren 2 çıktı! Ama satın almadan önce, kitabı en iyi şekilde kullanabilmeniz için bu videoyu sonuna kadar izlemenizi öneriyorum.

Phrasal Verbs 12/38: Drink up, Drop by/Drop in, Drop off, Dry out, Dry up, Dwell on

Phrasal Verbs 15/38: Fill in, Fill out, Fill up, Find out, Finish off, Fire away, Follow through

Saç, sakal yakışmış Hocam :) , ayrıca Youtube içeriği noktasında da epeyi ilerlemişsiniz(ilk vidyolarınızı buradan görüp izlemiştim zamanında). Özellikle info kullanımı, video biterken gelen bağlantılar, yönlendirmeler felan gerçekten güzel olmuş.
Bazen böyle güzel işler yapan, işini de güzel yapan insanları gördüğümde destek vermek için ürünlerini alma isteği uyanıyor bende. Sırada okunmayı bekleyen 60 kadar kitap ve birkaç eğitim seti var, sonra tekrar bakacağım nasip olursa.
Tebrikler ve başarılar Hocam.

Saç, sakal yakışmış Hocam :) , ayrıca Youtube içeriği noktasında da epeyi ilerlemişsiniz(ilk vidyolarınızı buradan görüp izlemiştim zamanında). Özellikle info kullanımı, video biterken gelen bağlantılar, yönlendirmeler felan gerçekten güzel olmuş.
Bazen böyle güzel işler yapan, işini de güzel yapan insanları gördüğümde destek vermek için ürünlerini alma isteği uyanıyor bende. Sırada okunmayı bekleyen 60 kadar kitap ve birkaç eğitim seti var, sonra tekrar bakacağım nasip olursa.
Tebrikler ve başarılar Hocam.

Çok teşekkür ederim hocam :)

Geri