Yeni kanalım: İngilizce 'KISA' konu anlatımları!

Kodla Büyü
hayal gücünüz güzel.
dediğiniz gibi dersler sıkıcı değil(meslek çıkışlı birisi için bile :D ) .!
interaktif içerikler gerçekten çok hoş olmuş. dikkat çekiyor
Ek olarak dersi pdf olarak vermek öğrenci için yazılı bir döküman. okuldaki ingilizce öğretmenlerine tavsiye ettim . Benden videoları ve pdf'leri indirmemi istediler.
Pdfleri öğrencilere not olarak dağıtacaklar. Sayfanızın adresi de verilerek.
Başarılarınızın devamını dilerim hocam :++:

varvarvar' Alıntı:
hayal gücünüz güzel.
dediğiniz gibi dersler sıkıcı değil(meslek çıkışlı birisi için bile :D ) .!
interaktif içerikler gerçekten çok hoş olmuş. dikkat çekiyor
Ek olarak dersi pdf olarak vermek öğrenci için yazılı bir döküman. okuldaki ingilizce öğretmenlerine tavsiye ettim . Benden videoları ve pdf'leri indirmemi istediler.
Pdfleri öğrencilere not olarak dağıtacaklar. Sayfanızın adresi de verilerek.
Başarılarınızın devamını dilerim hocam :++:

Ooo süpermiş :D Teşekkür ederim tanıtımını yaptığınız için.

AydınDR, toplam 100 civarında video olacak. 50 tanesini hazırladım, 38 tanesini yayınladım. Her cumartesi bir tane yayınlıyorum. İngilizce gramerdeki tüm konuları kapsayacak. Videolar sınavlara hazırlık niteliğinde değil; genel İngilizceye yönelik ama yine de sınavlar için de kullananlar var.

Sağolun hocam.İlkokul 4.sınıf ingilizce kitabı May...konusu ile başlıyordu sizin video ile bir geri dönüş yaparım.Teşekkürler...

Buzkırıcı' Alıntı:
Sağolun hocam.İlkokul 4.sınıf ingilizce kitabı May...konusu ile başlıyordu sizin video ile bir geri dönüş yaparım.Teşekkürler...

Off hangi okulmuş, kolej falan mı?
İşlerine yarar elbet.

Teşekkürler hocam emekleriniz için. Boş kanalları dolaşacağıma bir şeyler öğrenirim :alkis:

Tebrikler hocam. Animeler içinde lisans sorunu var mı? One piece bölümleri içinden kesitlerle ilgili bir kanal oluşturmayı düşünüyordum. Saygılar.

Tam bilemiyorum hocam ama benim videoların birinde kullandığım 5-6 tane vardı ve lisans gerektirmiyorlardı.

Geri