Yeni kanalım: İngilizce 'KISA' konu anlatımları!

Kodla Büyü
100. ve sonuncu konu anlatım videosu: What to, Where to... & Wherever, Whenever... Konu Anlatımı

Son düzenleme:
Kendi Kendine İngilizce Öğrenme (Çağrı Hoca-Özer Kiraz Canlı Yayın)

Son düzenleme:
Hocam çok sağol.Kitap setiniz kaç adet toplam fiyat nedir bana özelden yazar mısınız?YDS sınavına hazırlanacağım.Videoların hepsi için çok teşekkürler güzel arşiv kaynak oldu.

@yataylimit hocam, öncelikle yeni kitabınız hayırlı olsun.

Çeviriyle öğrenin 2. baskısını almış biri olarak bir sıkıntım oldu, o da videolarınızdaki bazı konuların(mesela 13. videodaki sayılar konusu) çeviriyle öğrende karşılığının olmaması. Çeviriyle öğrenin 3. baskısı ile yeni konu anlatımlı kitabınız tam olarak birbirleriyle ve videolarla örtüşüyor mu?

@yataylimit hocam, öncelikle yeni kitabınız hayırlı olsun.

Çeviriyle öğrenin 2. baskısını almış biri olarak bir sıkıntım oldu, o da videolarınızdaki bazı konuların(mesela 13. videodaki sayılar konusu) çeviriyle öğrende karşılığının olmaması. Çeviriyle öğrenin 3. baskısı ile yeni konu anlatımlı kitabınız tam olarak birbirleriyle ve videolarla örtüşüyor mu?

Merhaba. Videolar ve İngilizce Konu Anlatımı kitabı %100 uyumlu. İngilizce Konu Anlatımı ve Çeviriyle Öğren ise %98 uyumlu çünkü bir tanesi sizin bahsettiğiniz sayılar olmak üzere, iki ünite onda mevcut değil. Çok gerekli görmediğim için koymamıştım ve o şekilde gitti.

@buzkırıcı: sipariş için turengkitap.com sitesini kullanıyoruz.

Teşşekkürler.

Hocam çalışman muhteşem görünüyor. Emeğine sağlık
Keşke diyorum çocuklar için bunun kids versiyonunu da yapabilseniz harika olur.
7 yaşındaki kızım için düzenli takip edeceğimiz sizin çalışmanız gibi anlaşılır ve öğretici bir araç bulamadık. İngilizce öğretmeni arkadaşlardan yardım istiyorum bana "hocam boş ver gerekli değil" gibi şeyler söylüyorlar. Biz ise çocuğun sıkılmadan ingilizce de ilerlemesini istiyoruz. Sizin öneriniz nedir bu konuda?
Kolay gelsin tekrar

Hocam çalışman muhteşem görünüyor. Emeğine sağlık
Keşke diyorum çocuklar için bunun kids versiyonunu da yapabilseniz harika olur.
7 yaşındaki kızım için düzenli takip edeceğimiz sizin çalışmanız gibi anlaşılır ve öğretici bir araç bulamadık. İngilizce öğretmeni arkadaşlardan yardım istiyorum bana "hocam boş ver gerekli değil" gibi şeyler söylüyorlar. Biz ise çocuğun sıkılmadan ingilizce de ilerlemesini istiyoruz. Sizin öneriniz nedir bu konuda?
Kolay gelsin tekrar

Mesajınızı yeni görüyorum. 7 yaş için bir öneride bulunamayacağım maalesef. Özel dersle desteklemenizde fayda var bence. Gerekli değil diyen arkadaşlara kulak asmayın bence de. Özellikle çocuğun hevesi varsa ateşlemek için özel ders verimli olacaktır.

hocam videolar eğlenceli ve dikkat çekici olmuş güzel çalışma gerçekten devanımı bekliyoruz. ben bilişimci olarak videoları hangi programla düzenlediğinizi merak ettim :)

grammar translation method is good you say? hayırlı olsun branşdaş. bazı vidyo düzenleme yetenekleriniz de var olduğu görünüyor.

Yaptığınız çalışmalar özgün ve kaliteli çok ilgimi çekti . Tebrik eder ve başarılarınızın devamını dilerim.

Geri