Yeni Keşfettiğim Bir Antivirüs: BAİDU

Kodla Büyü

okanformula

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine indirip denediğim yeni bir antivirüs programı Baidu. Bu antivirüsü çinliler yapmış, ve ücretsiz. İnternetteki yorumları da gayet beğenildiği yönünde. Benim ilk deneyimim şimdilik iyi, herhangi bir kasıntı yapmıyor. Ücretsiz, farklı bir antivirüs programı isterseniz buyrun linki;

http://antivirus.baidu.com/en/

Re: Ynt: Yeni Keşfettiğim Bir Antivirüs: BAİDU

Deneyenlerin olduğu bir sayfa linki yollarsaniz okurduk

Mesajım bulunsun virüs total ne diyor onuda merak ettim... Çinlilerden anti-virüs muhabbetine alışık değiliz kafamda deli sorular...

s_kajmeran' Alıntı:
Mesajım bulunsun virüs total ne diyor onuda merak ettim... Çinlilerden anti-virüs muhabbetine alışık değiliz kafamda deli sorular...

Valla hocam, burda bir anket yapsak en iyi virüs programı hangisi diye. En iyisini zor buluruz. çünkü virüs programında herkesin beklentisi farklı oluyor. kimisi ücretsiz olsun diyor, kimisi kasmasın diyor. en iyi seçilecek virüs programına bile bir sürü eleştiri gelir.

Benim pc'de essential vardı, ancak bilgisayar virüsten geçilmiyordu. cpu hep %100 ile çalışıyordu. avast kurdum, temizlettim, düzeldi. Essential'ı sildim, şu an pc'de avast ve baidu var. Baidu'yu eğitici formatör arkadaşım tavsiye etti. açık kaynak kodluymuş. bi deneyip görecem. zaten bilgisayarı kasmayan, küçük boyutlu yeni bir virüs programı. Bir şans vermek vermek lazım :D

doctus'ta da geçmiş tanıtım amaçlı... Neyse okuldaki bilgisayara kurayım avastın yanında dursun...

Geri