Yeni logo tasarımı

Kodla Büyü

hasari

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Yeni okulum için logo tasarladım, şöyle birşey.

Ekli dosyalar

• istiklalyibo.png
    istiklalyibo.png
    282.8 KB · Görüntüleme: 2,704
logoların çok hoş olmuş hasari hocam, ancak zacizane fikrim sınırlarının dışına çıkmalısın...
inan yazı başlığını görünce hasari hocam atatürk etrafına okul ismi yazmıştır dedim :roll:
bilmem anlatabildim mi

hasari hocam yibo yazdıktan sonra bir daha yatılı bölge yazman pek olmamış gibi geldi bana. bence ikisinden birini kullanman daha iyi olur. sonuçta aynı anlamdalar.

m17h41r' Alıntı:
hasari hocam yibo yazdıktan sonra bir daha yatılı bölge yazman pek olmamış gibi geldi bana. bence ikisinden birini kullanman daha iyi olur. sonuçta aynı anlamdalar.

bencede anlatım bozukluğu olmuş yibo yatılı bölge derken. hocam bide böyle ince logoları forma üzerine işleyemiyorlarmış terzilermi deyim dikimevlerimi deyim. bende böyle bişe yapmışptım sonra terzi kafasına göre değiştirim dikmiş formaların üzerine :?

Muzilla' Alıntı:
logoların çok hoş olmuş hasari hocam, ancak zacizane fikrim sınırlarının dışına çıkmalısın...
inan yazı başlığını görünce hasari hocam atatürk etrafına okul ismi yazmıştır dedim :roll:
bilmem anlatabildim mi
Logonun derli toplu olması hoşuma gidiyor.

m17h41r' Alıntı:
YİBO ibaresini kaldırdım. :)

hasari hocam YİBO olayı yine yanlış olmuş.
Yatılı İlköğretim Bölge Okulu olması gerekir

Yazıları tamamen düzelttim. Tasarımı kısmen değiştirdim. :)

eline sağlık hasarim, güzel olmus,

bunların psd sini yollasan daha bir güzel olur.

atatürk üzerindeki gölge sanırım hilal yapmaya çalışmışsınız ama bence atatürk ün başını sanki pek hoş göstermemiş. sanki saçsız kısmı ön plana çıkmış gibi.

psd ektedir.

Ekli dosyalar

• istiklalyibo.rar
    512.4 KB · Görüntüleme: 698
güzell çalışma.. ama iki meb amblemi ii durmamış... bitane olmalı!!

Geri