Yeni okul şablonum..Son Hali...

Kodla Büyü

samsat86

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar yeni şablonum.eleştirilerinizi bekliyorum..biraz daha düzenleyip dreamw... aktaracağım...tşkler

arkadaşlar eleştirilerinizi dikkate alarak değişiklik yaptım.yaptıüım yeni şablonlar da ektedir...

Ekli dosyalar

• okul.jpg
    okul.jpg
    128.5 KB · Görüntüleme: 2,944
  • Sayfa 1.jpg
    Sayfa 1.jpg
    167.2 KB · Görüntüleme: 2,616
Re: Yeni okul şablonum..

banner kısmını beğendim hocam da alta ki gri kısımlar koyu kaçmış bence...

okul müdürüne bu kadar yer ayırıp şımartmayın bence.

Banner çok güzel ama orta kısımda yine mavinin tonlarına yer ver bence

banneri bende beğendim.. ama mebin logosunu transparan kullanırsan birde okulun ismini farklı bir yazı fontuyla yazarsan daha da iyi olacağına inanıyorum.. birde gövdede arka planda kullanmış olduğun renk (gri zannedersem) koyu olmuş onu biraz daha açman lazım...

Eline Sağlık.

bencede banner güzel bir kaç rötüşla daha da güzel olur

ancak alt kısımı bence bir daha gözden geçirin.

haber duyuru kısmını biraz renkli yaparsan çok başarı olmuş .eline sağlık

Anasayfada okul müdürümüzden kısmı oldukça gereksiz. Banane okul müdüründen. siteye girdiğimde okulda neler yapılmış, hangi etkinlikler düzenlenmiş onu görmek isterim. Tasarım olarak beğendim.

adrenaline' Alıntı:
Anasayfada okul müdürümüzden kısmı oldukça gereksiz. Banane okul müdüründen. siteye girdiğimde okulda neler yapılmış, hangi etkinlikler düzenlenmiş onu görmek isterim. Tasarım olarak beğendim.

dream.. aktardığım zaman müdürüzden kısmı yerine okulumuzdan haberler olarak değiştireceğim..tşk

Hocam copyrigt ile menü aynı hizada olmamış.
Bence cetvelden sonraki kısmı komple kaldır. Tasarımı bozmuş.
Cetvelin üzerine tek satır haline okulun iletişim bilgilerini girebilirsiniz. Okulun adını tekrar yazmanıza gerek yok.
Bannerdaki okul ismini de düzenlerseniz daha güzel olacaktır.

Hocam güzel olmuş. Nacizane iki önerim; gri renk boğuyor siteyi ve duyurular-haber yazılarındaki punto farklılığı olmasa daha iyi olur.

Geri