Yeni okul müfredatın gerisinde

Kodla Büyü

Unis

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Selam arkadaşlar 2. dönem görevlendirme yeni bir okula başladım. Birinci dönem bitmesi gereken üniteler bitirilmemiş .Çocuklar kelime işlemci ve sunu hazırlama programlarını görmemişler. (Not:Okulda lab yok.5. sınıf)Ne önerirsiniz kodlama konularına geçsem mi yoksa eksik üniteden devam mı etsem?

Eksik yerleri hızlandırılmış şekilde verin. Ön öğrenmeler bitirilmeden yenisine geçilmez.

İlk dönem bende bir okulda görevlendirmeydim. Ekim de başladım dolayısıyla 2 3 hafta gitti. Yılbaşı kar tatili ortak sınav ile 3 hafta daha gitti. Yine de bitirdim sayılır ama istediğim gibi olmadı. Özellikle kelime işlemci ve sunum programları sadece bahsettim. Bir de öğretmenlik hayatımda ilk kez labsız ders anlattım. Bildiğiniz komedi. Çocuklar sıkılmasın diye bazı derslerde fare uygulamaları klavye uygulamaları paint uygulamaları ve studio.code yaptırdım.

Söyleyeceğim kodlamaya geçin. Mesela 2 haftada bir 1 ders kelime işlemci ve sunum programında uygulama yaptırın. Bu arada ben değilimdir ilk dönem o okula giden daha kimseyi vermediler oraya...

Geri