yeni planlarda microsoft office yok

Kodla Büyü

rose_tek

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar yeni planlara bakıyorum eski müfredat bile yanında iyi kaldı. şunu merak ediyorum talim terbiyenin yayınladığını uygulamak zorunda mıyız? çocuklar sanki medya okur yazarlığı alıyorlar. ben bile anlatırken sıkılıyorum. arada uygulama yaptırsam konular yoğun zaten labı değişimli yetişmiyor çok ikilemdeyim. içim rahat değil bu planla plana word excel entegre edeyim dedim pek uymuyor özellikle ilk konularda. tek ben mi böyle düşünüyorum.

Yeni program bana da sıkıcı geliyor, BİT'lendik resmen :) Şimdi donanım yazılıma girdim, haftaya masaüstü kullanımı, dosya yönetimi derken Word'den girer PowerPoint Excel'den çıkarım..

word var konularda yaa benmi yanlış gördüm acep ama plana dökmek lazım ayrıca düncellenebilir diye bir ibare var yani o başlıklara hapsetmemişler valla ben planıma word excel powerpoint moviemaker sketchup gibi konuları aldım müfettişler gelse bile anlamazlar ki :)

zencefil58' Alıntı:
word var konularda yaa benmi yanlış gördüm acep ama plana dökmek lazım ayrıca düncellenebilir diye bir ibare var yani o başlıklara hapsetmemişler valla ben planıma word excel powerpoint moviemaker sketchup gibi konuları aldım müfettişler gelse bile anlamazlar ki :)
hocam evet var ama ilk konularda entegre edemiyorsun baya bir zaman sonra var. o yüzden söyledim. bu kadar çok bu konulardan bence bahsetmeye gerek yok. sizin planınız nasıl acaba sakıncası yoksa yükleyebilir misiniz?

rose_tek' Alıntı:
zencefil58' Alıntı:
hocam evet var ama ilk konularda entegre edemiyorsun baya bir zaman sonra var. o yüzden söyledim. bu kadar çok bu konulardan bence bahsetmeye gerek yok. sizin planınız nasıl acaba sakıncası yoksa yükleyebilir misiniz?
hocam paylaşıyorum valla sağolsun arkadaşlar planları paylaştılar bende onlardan seç al yaptım kendimce haftaları değiştirdim kendime göre bunu uygun gördüm 5 ve 6 için aynı 6 lar geçen sene dersi almamışlardı şimdilik ii gidiyor bayramdan sonra da powerpointe başlıyorum :)

Ekli dosyalar

• ENSONPLANIM.rar
    33.7 KB · Görüntüleme: 297
çok sağolun hocam ben de arkadaşlarınkine bakarak bundan sonrasını planlıyorum çok işime yarayacak çok teşekkürler paylaşım yapan herkese teşekkürler.

rica ederim hocam bana göre en uygunu haline getirmeye çalıştım hatalar olabilir bulursanız bana bildirin :)

teşekkürler hocam. baktığım planlar içinde en uygun olanı bu oldu. ünite isimlerini yazabilir misiniz? tal.ter. kurulunun öğretim programından bulamadım.

ahmetfx' Alıntı:
Yeni program bana da sıkıcı geliyor, BİT'lendik resmen :) Şimdi donanım yazılıma girdim, haftaya masaüstü kullanımı, dosya yönetimi derken Word'den girer PowerPoint Excel'den çıkarım..
:puhaha:

Geri