yeni sistemde bt öğretmenleri

Kodla Büyü
Değerli arkdaşlar, yeni sistemde bizim dersimiz ile teknoloji ve tasarım dersi birleştirilip yeni bir ders oluşturulacağı ile ilgili forum sayfalarında bazı mesajlar gördüm. bilgisi olan var mı acaba...

Artık öküz öldü ortaklık bitti :D Zar zor kaldırdılar dersi zaten bi daha başka dersle birleştirip bt öğretmenlerini dert alırlar mı başlarına :D

Hocam kafanı böyle şeylere yorma canını sıkmaktan başka bir şeye yaramaz elden gelen bir şey yok bekleyip göreceğiz..

Bilişim Teknolojileri için devlet 3 kıtalık bir şiir yazdı.
1. 4`lükte Bilişm dersi şart
2. 4`lukte seçmeli yaptılar
ve
3. 4`lükte ise bilişim dersi denilen bir ders olmadığın ve tasarım olun ve sesinizi kesin diye biten bir şiir...
Al sana 4x4x4 bir sistem...

Hocam hatta İlköğretim Bilişim Teknolojileri, Ortaöğretim Bilişim Teknolojileri diye branşta 2'ye bile ayrıldık ya.

sorudan daha çok 11 Mart 2012 de üye olup branş birleşmesi hakkında soru soran arkadaş dikkatimi çekti....

BENİM TAVSİYEM

* İKİLİ ÖĞRETİM YAPAN VE İKİ ÖĞRETMENİ BULUNAN OKULLARDA BİRİ SABAHCI BİRİ ÖĞLECİ İKİLİ FORMATÖRLÜK
(İKİNCİSİ YOKSA Bİ ZAHMET ATASIN- 3. VARSA İKİNCİSİ OLMAYAN OKULA KAYDIRSIN)

* TEK ÖĞRETİM YAPIP TEK NORMU BULUNANLARDA 9-3 FORMATÖRLÜK
(İKİNCİ ÖĞRETMENİMİZ VARSA OLMAYAN İKİLİ ÖĞRETİME İKİNCİ KAYDIRSIN)

* DERSİ DE KALDIRSIN ARTIK ZATEN AFEDERSİN BİŞEYİ! ÇIKTI

BURADAN BAĞIRSAM DA DUYMAZ YA MALUM ADAM. HAKKINDA DEĞİŞİK BİLGİLERE ULAŞIYORUM AMA BELGE YOK. AMA DOĞRUYSA VARYA YAZIK TAYİB BEY BAŞIMIZA KOYDUĞUN ADAM ÇOK YAZIK

McRAM' Alıntı:
sorudan daha çok 11 Mart 2012 de üye olup branş birleşmesi hakkında soru soran arkadaş dikkatimi çekti....

:+1: HERŞEYİN Bİ İLKİ VAR YAHU :D

ceylanhakan' Alıntı:
Değerli arkdaşlar, yeni sistemde bizim dersimiz ile teknoloji ve tasarım dersi birleştirilip yeni bir ders oluşturulacağı ile ilgili forum sayfalarında bazı mesajlar gördüm. bilgisi olan var mı acaba...

vay be yıl 2012 olmuş birileri yeni uyanıyor.

ne yapacaz teknoloji tasarımda ben cin ali bile yapamıoken...
amann hocalarım boşverin kafanızı doldurmayın olacak olan hele bi olsun bakalım sonra neler oluyor :!:

ceylanhakan' Alıntı:

forumda hiç bir arama yapmadan bodoslama üye olup DUYURULAR bölümüne mesaj yazmak yeni moda olmuş herhalde.

siteye çok önceden üye oldum ''ankanhoca'' bir türlü giriş yapamadım. site yöneticisi arkadaş kontrol edebelir.memurlar nette teknolog40 nick li arkadaş forum sayfalarında ayrıntılı açıklama yapmış. "" arkadaşlar meb teknoloji ve tasarım ile bilişim teknolojileri dersini birleştirmeyi düşünüyor bu ders öğrencilerin bilgisayardan endüstriyel tasarımlar yapabileceği bir tasarım dersi koymayı düşünüyor bu ders 4+4+4 eğitim sistemi uygulanmaya başlayacağı zaman 5.6.7.8.9. sınıflarda zorunlu ders olarak okutulacakmış ve haftada 2 saat olacakmış teknoloji ve tasarım öğretmenleri ile bilişim teknolojileri öğretmenleri hizmet içi eğitimden geçirilecekmiş bu ders 2023 vizyon dersi olarak belirlenecekmiş aynı zamanda pc tabletlerin dağıtılması ile çok önemli bir yere sahip olacakmış bütün milli eğitim müdürlüklerinde bu ders için arge oluşturulacakmış"" buna benzer yazıları var. bir kaç yerde görünce mantıklı geldi...

ceylanhakan' Alıntı:
siteye çok önceden üye oldum ''ankanhoca'' bir türlü giriş yapamadım. site yöneticisi arkadaş kontrol edebelir.memurlar nette teknolog40 nick li arkadaş forum sayfalarında ayrıntılı açıklama yapmış. "" arkadaşlar meb teknoloji ve tasarım ile bilişim teknolojileri dersini birleştirmeyi düşünüyor bu ders öğrencilerin bilgisayardan endüstriyel tasarımlar yapabileceği bir tasarım dersi koymayı düşünüyor bu ders 4+4+4 eğitim sistemi uygulanmaya başlayacağı zaman 5.6.7.8.9. sınıflarda zorunlu ders olarak okutulacakmış ve haftada 2 saat olacakmış teknoloji ve tasarım öğretmenleri ile bilişim teknolojileri öğretmenleri hizmet içi eğitimden geçirilecekmiş bu ders 2023 vizyon dersi olarak belirlenecekmiş aynı zamanda pc tabletlerin dağıtılması ile çok önemli bir yere sahip olacakmış bütün milli eğitim müdürlüklerinde bu ders için arge oluşturulacakmış"" buna benzer yazıları var. bir kaç yerde görünce mantıklı geldi...

eskidi hocam bu haber biz pişirdik yedik arama yapın forumda

Geri