Yeni TürkNet davetiye kodu paylaşıyorum.

Kodla Büyü

ofkar

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar Türk.Net davetiye kodunu paylaşıyorum kullanarak fiber internete geçin hem siz kazanın hem de ben.
FDG52TA19BYT -Fatma KARAKUŞ
Ekran görüntüleri_20240123-230552.png

Son gelen zamla birlikte
Nereye kaçacaz diye düşünüyoruz hocam

Son gelen zamla birlikte
Nereye kaçacaz diye düşünüyoruz hocam
Senelik alımda aylık fiyatları şöyle oluyor:
1706112528845.png

Ben Temmuz'dan bu yana sorunsuz kullanıyorum. İki kişi benim referansımdan üye olup 30'ar gün bedava almış.
1706112573078.png

Görseli de paylaşıyorum ki bir menfaatim olduğu sanılmasın :) Ben yıllık ödeme yaptığım için bana bedava gün vermiyorlar :)

Ekli dosyayı görüntüle 75344

Ben Temmuz'dan bu yana sorunsuz kullanıyorum. İki kişi benim referansımdan üye olup 30'ar gün bedava almış.
Ekli dosyayı görüntüle 75345

Görseli de paylaşıyorum ki bir menfaatim olduğu sanılmasın :) Ben yıllık ödeme yaptığım için bana bedava gün vermiyorlar :)
Comnet 'te de referanslı üye olan olduğunda, gün uzatması oluyor hocam.

Referans ile üye olanda 365 gün değil, 395 gün almış oluyor.

Ekli dosyayı görüntüle 75344

Ekli dosyayı görüntüle 75345

Hocam yerinde kurulum gerekmeden kendimiz kurabilir miyiz?
Sistem nasıl biraz anlatabilir misiniz?
Teşekkürler.

Comnet'i 17 gündür kullanıyorum, fiyatlar iyi geçişlerde aktivasyon ve kurulum ücretide yok. Tavsiyem aylık almanız ama Yıllık üyelik olursanız fiyatları daha da güzel. 6 aylık, 3 aylık fiyatlarda var. Üye olmak çok kolay.

Son düzenleme:
Şubat 23'te iki yıllık taahhüt bitecek. 24'ünde fatura tutarı 5 katını geçecek. 24'ünde mi geçmeliyim.

Teşekkürler.
Aslında çok zor değil. Türktelekom evinize bir dsl hat ucu bırakıyor. bunu evinize çıkartıyorsunuz. cat5 kablosu ile çıkartanlar var ama tavsiyem telefon kablosu ile çıkarmanız. splitter kullanmayı unutmayın. rj11 çakma aparatınız varsa kullanmanızda fayda var. ne kadar gereksiz ek o kadar gürültü ve kopma demek. Gürültü oluşumuna neden olacak bağlantılardan kaçınmakta fayda var.

Aslında çok zor değil. Türktelekom evinize bir dsl hat ucu bırakıyor. bunu evinize çıkartıyorsunuz. cat5 kablosu ile çıkartanlar var ama tavsiyem telefon kablosu ile çıkarmanız. splitter kullanmayı unutmayın. rj11 çakma aparatınız varsa kullanmanızda fayda var. ne kadar gereksiz ek o kadar gürültü ve kopma demek. Gürültü oluşumuna neden olacak bağlantılardan kaçınmakta fayda var.
Hocam alt yapı var. Halihazırda vodafone kullanıyorum. 23 şubatta bitecek. 310 TL fiyat çekiyorlar. Hız 16 mbit
VDSL modemim var. Aynı modem ile devam edebiliyorsak sorun yok sanırım.

Hocam alt yapı var. Halihazırda vodafone kullanıyorum. 23 şubatta bitecek. 310 TL fiyat çekiyorlar. Hız 16 mbit
alt yapı varsa modemdeki kullanıcı adı ve şifreyi değiştiriyorsunuz o kadar. Kuruluma ihtiyacınız yok. dsmart ta bana 400 TL çekmişti 25 Mbps için, hiç düşünmeden comnete geçebilirsiniz. denemek için ilk önce bir aylık alın, sonrasına bakarsınız.

Teşekkürler.
Hocam kağıt kürek işlerini çıktı alıp imzalayıp sisteme yükledikten sonra zaten modem ve mevcut bağlantı varsa kullanıcı adı şifre değişimi o kadar. Gerisi aynen devam. TAahhüt varsa bitmesine yakın başvurun mümkün olduğunca az fatura çıkarsın eski firma. Burada ucuza aldığınıza sayın biraz da artık :) Tamamen zararsız kapatmak mümkün olmuyor biliyorsunuz malum ülkemizde keser hep bize dönüyor genelde :)

Degerli Comnet Ailesi 15 Subat 2024 tarihinde internet paket fiyatlarinda guncelleme yapilmasi planlanmaktadir. Fiyat farklarindan etkilenmemek icin hizmet surelerinizi uzatmanizi tavsiye ederiz. https://www.comnet.com.tr şeklinde mesaj geldi, kullananların dikkatine.

Geri