Yeni tasarım ile yayındayız

Kodla Büyü

vezir101

Seçkin Üye
Seçkin Üye
http://banadersanlat.com/ web sitesi ücretsiz ama kaliteli içerik misyonu ile 3.5 yıl önce faaliyete geçti. ilk 1 yıl ciddi çalışmalar oldu.ancak son 2.5 yıldır işlerin yoğunluğundan dolayı çok fazla ilgilenemedik. aralık 2011 de yeniden bir ha gayret diyerek tasarım ve içerik yapılandırmasını değiştirme kararı aldım. 1. Ocak 2012 itibari ile site yeni yüzü ile yayında.
video dersleirn byeni yapıandırma nedeni ile açılmıyor. Zamanla düzeltilecek.
fikir, destek vs hepr türlü teklife açığız.
Şimdiden teşekkürler.

Tebrikler için teşekkürler arkadaşlar.
kısaca, şurası şöyle olsa daha iyi olurmuş, şurası çok güzel olmuş gibi bir ikide cümle yazarsanız sevinirim.

bannerda antakya biberi reklamı var, hoş durmamış, daha canlı bi banner kullanılabilir ayrıca. içerik olarak da genelde temeli zayıf olanlar için yapılmış galiba site.

tarih ve saat sol üst köşede birbirine karışmış bilginize tasarım gayet güzel olmuş hayırlı olsun

alper0603' Alıntı:
bannerda antakya biberi reklamı var, hoş durmamış, daha canlı bi banner kullanılabilir ayrıca. içerik olarak da genelde temeli zayıf olanlar için yapılmış galiba site.
Hocam daha canlı ve kaliteli biber banner ını bekleriz:) işin espri tarafı. adından belli banner. Siteye tekrar giridğinizde başka bir banner çıkar. :D

Yalnız_Kurt' Alıntı:
tarih ve saat sol üst köşede birbirine karışmış bilginize tasarım gayet güzel olmuş hayırlı olsun
Teşekkür ederim.
problemi fark ettim ancak ilgilenemedim. bakayım dedim tam olarak neden kaynaklandığını çözemedim fazlada uğraşmadım.

Sitenizin daha profersyonel görünmesini sağlayan şuan çoğu yeri ingilizce bu kullanıcıda bir güvensizliğe sebep oluyor.

Geri