yeni tasarladığım oyun eksik veya iyi yönleriyle nasıl sizce

Kodla Büyü
bence başarılı olmuş hocam. işin zorluklarını düşündükçe yaptığınız iş güzel bir çalışma. geliştirilebilir tabi. bi köşede küçültülmüş harita da olabilir harketli olarak genel anlamda nerede olduğunu görmek için. ayrıca direk işten kovulmak üzere bi kaç kez uyarı verilebilir. grafikler geliştirilebilir. gibi gibi. başarılar dilerim.

bence de çok başarılı. elinize sağlık.

oyunda motorcunun, araçlara çarpmasıyla motorunda arızalar oluşabilir. mesela 5 çarpmada aracı kullanılmaz hale gelebilir. ayrıca yakıt durumu da göz önüne alınıp, belirli mesafeden sonra motorcunun yakıt almak için benzin istasyonuna gitmesi sağlanabilir.

çok teşekkür ederim arkadaşlar tavsiyeleriniz için biraz ara verdikten sonra geliştirme işine gireceğim sağolun

emeğinize sağlık, motorsikletin merkez noktası orta değil de arka tarafta olsa yön kontrolü daha kolay olur gibi sanki..

Grafikleri iyileştirmeniz gerekiyor renk seçiminide iyi yapmalısınız bu şekilde çok amatör bir havası var. Zamanla çok güzel olacaktır başarılar. :+1:

emeğinize sağlık hocam çok güzel olmuş
yalnız bizde geri vites yok diyor oyun :D

hocam elinize sağlık bende bana bir oyun yapacak birini arıyorum otistik ve disleksili çocuklar için oyun bilgim yok ilkokul öğretmeniyim umarım ilgilenen ve halimi anlayan birisi ile karşılaşırım ümidindeyim bana sadece bir yolda giden ve nesne toplayan nesnelerin türüne göre ses veren bir oyun lazım çevredeki görseller olasa da olur sadece yol ve araba yeterli şimdilik bir de deniz altında dalgıçda olabilir fazla grafik olmasın jawa yeterli flashdan vazgeçtişm yeter ki birşey olsun elimde

Geri