>>YENİ VİRÜS<< KLAVYELERE MUSALLAT OLUYOR (SANIRIM)!!!!

Kodla Büyü

defall

Aktif Üye
Arkadaşlar benim başıma yaklaşık 4 hafta önce geldi böyle bir olay (klavyede yazı yazıyorum bu sırada klavye takılıyor veya donuyor diyeyim, ekranda birşey görünmüyor sonra pat diye hepsini yazmaya başlıyor, bu seferde tersten yazmış oluyor :) türkçe karakterleri yazma da problem olmuyor. ) 2 öğrencimden aynı şikayeti aldım, bugün de forumda gördüm.

Ben Kaspersky Pure deneme sürümü indirerek bu hafta problemden kurtuldum. Masaüstünde desktop.exe içinde virüsler buldu bu sebepten veya başka bir virüs sebebi ile olabilir. SOnuç olarak bi problem kalmadı. Bilginiz olsun...

Aynı dertten muzdariptim. Bilgi için sağolun hocam.

Bilgisayarda virüs var hocam, işlemciyi çok yavaşlatıyor, yazı yazarken sonradan aklı başına geliyor. Klavyeyle alakası yok hocam, klavyeye virüs mü girermi hiç. İşlemciyi yavaşlatır, wordü bozar bilmem ne yapar yazıcıyı kullanamazsanız yazıcıya mı virüs girmiş olur?

Klavye takılma ve geç yazma birçok virüsten kaynaklı olabilir. Direkt ona bir çözüm bulabileceğinizi zannetmiyorum. Genel olarak tüm virüsleri temizlemeniz gerekir.

amip33' Alıntı:
Klavyeyle alakası yok hocam, klavyeye virüs mü girermi hiç. İşlemciyi yavaşlatır, wordü bozar bilmem ne yapar yazıcıyı kullanamazsanız yazıcıya mı virüs girmiş olur?

Klavye takılma ve geç yazma birçok virüsten kaynaklı olabilir. Direkt ona bir çözüm bulabileceğinizi zannetmiyorum. Genel olarak tüm virüsleri temizlemeniz gerekir.

:lol: :lol: yok hocam, biliyoruz o kadarını ben de klavyeye girdi demedim ki :lol: sonuç olarak klavyenin çalışmasında sıkıntı çıktığı için musallat oluyor dedim. O kadar bilgimiz var

defall' Alıntı:
yok hocam, biliyoruz o kadarını ben de klavyeye girdi demedim ki :lol: sonuç olarak klavyenin çalışmasında sıkıntı çıktığı için musallat oluyor dedim. O kadar bilgimiz var
Alındığınız için özür dilerim hocam kırmak istemedim sizi.. Klavyelere girdi deyince ondan dedim. :mrgreen:

Yalnız birçok kişide görüldüğüne göre yeni virüsümüz hayırlı olsun. Haftaya bizede uğrar. Bir ara Autoexec virüsü vardı flashlar açılmıyordu.Zar zor yendik onu. :++:

Klavyeyi poşetinde çıkarmazsak virüs girmez :mrgreen:
biraz espiri olsun dedim

mecura' Alıntı:
Klavyeyi poşetinde çıkarmazsak virüs girmez :mrgreen:
biraz espiri olsun dedim
Bu virüs gelsin bizim okula, öğretmenlere bu espriyi yapayım, diğersi gün %90ı klavyelere poşet takmazsa bende ne olayım. :puhaha:

Geri