Yeniden dyned.. dyned.eba.gov.tr

Kodla Büyü
smoka' Alıntı:
arkadaşlar öğretmenimizin bir tanesi dyned güncelleme ekranında önceki okulunda gözüküyor. Neden olabilir acaba? mebbisinde herşey normal.

Hocam eba.gov.tr'ye giriyoruz ve profili güncelliyoruz. Böylece çözülecektir.

arkadaşlar hocamızın birine sınıf eklemem gerekti şifresiyle girip ekledip sonra records managera girdim okuldaki tüm sınıflar 2 kere gözüküyor birinde sıfır öğrenci var diğerinde sınıf mevcudu kadar neden acaba bilgisi olan varmı?

biz daha yapamadık bile öğretmen başka ilçede görünüyor mebbisi kontrol ettik bizde anlamadık...

bizde uygulamayya koyamadık zırt pırt birşey çıkıyor her zaman yaptığım işlemi yaptım karıştı herşey

:verymad: Aynen dyned bizde de sapıttı.Sınıflar 2 defa görünüyor.Çözümü nedir ben de bilmiyorum.

Ekli dosyalar

• adsız.JPG
    adsız.JPG
    41.9 KB · Görüntüleme: 1,107
Oleeyyyy. Bu sene BTR değilim. Ne halleri varsa görsünlerrrrrr

+1

:puhaha:

Hocam birçok okulun ismi değişti biliyorsunuz iki defa aynı sınıfın çıkmasının bundan kaynaklandığını söylediler ilden..

tomreader2010' Alıntı:
arkadaşlar hocamızın birine sınıf eklemem gerekti şifresiyle girip ekledip sonra records managera girdim okuldaki tüm sınıflar 2 kere gözüküyor birinde sıfır öğrenci var diğerinde sınıf mevcudu kadar neden acaba bilgisi olan varmı?

sınıfın birinde bir öğrenci eksik görünüyodu güncelleme yapıyım dedim aynı şey benimde başıma geldi.
her sınıftan ikişer tane ve birinde öğrenci sayısı sıfır.
çözüm hakkında fikri olan varsa yardımlarını bekliyoruz.

aynı sorun bizde de var.dyned eba da Öğretmenlere sınıf ataması yapıyorum kaydediyorum fakat records managerda baktığımda sadece 3 sınıf çıkıyor.Diğer sınıfların öğrenci sayıları 0 gözüküyor ve öğretmeni yok gözüküyor.Genel bir sorun mu acaba?

Eşimin sınıflarını da ayarlarken aynı şey oldu.Her sınıftan 2 tane oldu.Sanırım bizden kaynaklanan bir sorun değil.

Bu kadar yerde ayni sorun varsa tesadüf değildir heralde sistemden kaynaklı bir sorun

arkdaşlar ingilizce öğretmenleri hangi kullanıcı adı ve şifre ile records managera girip öğrencilere dersleri atayacaklar eba şifresi ile giriş yapılamıyor

tomreader2010' Alıntı:
arkdaşlar ingilizce öğretmenleri hangi kullanıcı adı ve şifre ile records managera girip öğrencilere dersleri atayacaklar eba şifresi ile giriş yapılamıyor
dyned ebaya giris yaptığınızda kullanıcı adı ve sifre bilgilerini görürsünüz.

gülayhoca' Alıntı:
tomreader2010' Alıntı:
dyned ebaya giris yaptığınızda kullanıcı adı ve sifre bilgilerini görürsünüz.
Cok tesekkur ederim hocam

sınıfların çift görünmesini geçtik artık cuma günü bir ingilizce öğretmenimize 5 sınıf ekledik records manager da gözüküyordu bugün bir baktım son eklediğim sınıflar şuan gözükmüyor hocamızda

bizde de aynı şey oldu sınıflar iki tane oldular aynı zamanda sınıf mevcudu 21 olan sınıfın 20 tanesi 1 şubede 1 tanesi aynı isimde oluşan sınıfta çıktı. Burda yazılanların hepsini yaptık okul kurum sınıf listesi güncelledik, öğretmen sınıf listesi güncelledik ama sonuç aynı ,bu sorunu nasıl çözebiliriz? ya da sorun bizden mi kaynaklı anlamış değilim. :?

arkadaşlar sınıfların ikişer tane oluşturulma olayını halledebildiniz mi?
7 lerden bi öğrenci görünmüyo hem kurum hem öğretmen sınıf güncellemeleri yaptım ama öğrenci hala yok.

Biz de ilk defa dün kurmaya çalıştık şifrelerin hepsi elimizde fakat sınıf güncellemelerini yaptık, öğrenciler eklenmiyor ve sınıf görünüyor boş geliyor. İkili sınıfların listelenmesi bizde de aynı problem var.

sınıflar çift geçen bir arkadaşa 5 sınıf daha ekledik 1 haftadır gözüküyordu bugün baktım tekrar girmiş son eklenen sınıflar

bilalca' Alıntı:
Biz de ilk defa dün kurmaya çalıştık şifrelerin hepsi elimizde fakat sınıf güncellemelerini yaptık, öğrenciler eklenmiyor ve sınıf görünüyor boş geliyor. İkili sınıfların listelenmesi bizde de aynı problem var.

çözüme ulaşmış olan var mı?

çözüm bizde değil sayın hocam çözüm bakanlıkta ama herkes okullara ve öğretmenlere yükleniyor.

arkadaşlar bu dyned zımbırtısında hiç ilerleme yokmu ya.
daha önce arada bir yine sistem normale dönüyodu.
1 öğrenci kaldı kaç haftadır güncelleme yapılmıyo.
kurum güncellemesi yapıyo ama ders öğretmeni sınıf güncellemesi yapmaya geldiğinde tık yok.
idarede öğrencileri kullanmaya teşvik edelim diye tutturtu.
anlat anlatabilirsen sıkıntıyı.

Geri