Yerli Ürün

Kodla Büyü

Kürşat_58

Seçkin Üye
Seçkin Üye
bildiğiz üzere türkiyede satılan kaliteli temizlik ve cilt bakım ürünleri genellikle İsrail ve abd mallarından oluştuğunu biliyoruz. bu ürünlerden daha kalitelisi artık Türkiyede de üretilmeye başlandı. bu tanıtım sadece tavsiye amaçlıdır kesinlikle yanlış anlaşılmasın. hem sağlık açısından hem kaliteli hemde ekonomik deneyince sizde fark edeceksiniz. http://www.biobellinda.com.tr/
bu ürünleri almak için bu siteye üye olabilirsiniz üyelik referanslıdır. referans isteyen özelden ulaşabilir.

Hocam "yerli ürün" deyince şaşırdım acaba ne icat ettik diye? avon herbalife benzeri bir organizasyon... "daha kaliteli onlardan daha iyi daha ucuz" hemde yerli...

Hocam üyesin sanırım, hani bunu yerli ürün demek yerine," böyle bir organizasyon var" şeklinde direk tanıtım yapsaydın. Firma ismi yerli değil "biobellinda", biokullemci

olsa daha iyi olurmuş. Neyse alana satana hayırlı olsun.

bende aslında bu işleri pek tercih etmem lakin bir arkadaşın tavsiyesi üzerine ürünleri kullandık, çok memnun kaldık ve ürünler yerli ve bitkisel ürünler. ön yargılı olmamız doğaldır bence denemenizi tavsiye ederim

Geri