YERLİ USB ŞIRINGALAMA ARACI

Kodla Büyü

YERLİ USB ŞIRINGA HAKKINDA GÖRÜŞÜNÜZ ?

• OLUMLU

Oy: 4 80.0%
  • OLUMSUZ

Oy: 1 20.0%

• Kullanılan toplam oy
    5
  • Anket kapatılmış .

artvir

Üye
Merhaba,

Yapmış olduğum USB ŞIRINGALAMA ARACINI sizinle paylaşıyorum.

Kurulumsuz basit bir araçtır.

Bilgisayarınızdaki USB Belleğinizin sürücü harfini girip tamam demeniz yeterli.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

USB ŞIRINGALAMA ARACINI USB BELLEĞİNİZE AUTORUN.İNF VİRÜSLERİNİN BULAŞMASINI ÖNLER...

PROGRAMI ÇALIŞTIRIP USB BELLEĞİNİZİN SÜRÜCÜ HARFİNİ GİRMENİZ VE TAMAM DEMENİZ YETERLİ

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

UYARI !

Şırıngalama parçacığı sadece o sürücünün biçimlendirilmesi ile silinir.

Ekli dosyalar

• Araç.zip
    818 bayt · Görüntüleme: 77
maşallah :) ama gerek yok. zaten onun gibi çok var.

emeğine sağlık yine de. hürmetler

Bazı arkadaşlarımız şüpheli diyor, senin bilgisayarındaki yabancı hatta microsoft windows 'un senin evini BBG evine çevirmediği ne malum :D

Zemana Anti-Logger bir TÜRK güvenlik yazılımı dır. Onuda forumda paylaştım 1 yıllık lisans bedava

Bir çok bedava TÜRK yazılımlarımız var çeşit çeşit onları kullanalım...

Hocam güzel basit ve zararsız bir yazılım.Ama lakin unlocker t a k diye sildi.(USB fat32 SYSTEM)
Birde kısa zaman önce benzer hatta aynısı bir konu ben açmıştım.Gerçi gavur icadı ama;
http://www.bilgisayarbilisim.net/gu...-ler-ve-sistemlere-asi-kampanyasi-t41958.html
Maalesef buradaki panda aşısını herhangi bir araç kullanarak bende silemedim ( format hariç )-Gerçi silinmez diye bir şey yoktur ama demekki silinmemeninde dereceleri var.
Başarılar dilerim.

Geri