Yesevi Üniversitesi'nde Y. Lisans & Meslek Lisesi

Kodla Büyü

ernestososa

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Böte mezunuyum Ahmet Yesevi üniversitesinde Bilgisayar Mühendisliği alanında yüksek lisans yapmam durumunda meslek lisesinde görev yapabilir miyim? Lisans Bilgisayar Mühendisliği bitirince meslek lisesine atanabiliriz ama yüksek lisans okumak daha kolay gibi geldi.

ernestososa' Alıntı:
Böte mezunuyum Ahmet Yesevi üniversitesinde Bilgisayar Mühendisliği alanında yüksek lisans yapmam durumunda meslek lisesinde görev yapabilir miyim? Lisans Bilgisayar Mühendisliği bitirince meslek lisesine atanabiliriz ama yüksek lisans okumak daha kolay gibi geldi.
..
maalesef hocam. lisans branşına göre atama yapılıyor diye biliyorum

yüksek lisans ayrı lisans ayrı yüksek lisans yapınca o alandan mezun gibi olmuş olmuyorsun o alanda eğitim almış oluyorsun. talim terbiyede atama alanlarını lisansa göre belirliyor. doğal olarak lisans bil. müh bitirmek lazım.

İleride 2.bitirdiği öğrenim durumuna da bakılarak yapılabilir.Yan alan veya diplomaya bağlı alan değişikliği.Bir ara burada yazmıştım savunma ile ilgili üniversite lazım diye.İşte kuruldu.

Elinizde CMM olgunluk modeli şablonuna göre yapılmış bir yazılım mühendisliği uygulama ödevi var mı yardımlarınızı bekliyorum bir link, inceleyeceğim bir proje olabilir?

Geri