Yeşil KUTU seminerleri

Kodla Büyü

selen06

Site Gezgini
Merhaba arkadaşlar,
Çevreye duyarlı, bu konuda kendinisini ve çevresini eğitmek ve duyarlılık kazandırmak isteyen öğretmen arkadaşlarımızın benim de katıldığım yeşil kutu çevre eğitimine katılmalarını tavsiye ediyorum. Gerçekten programlı, planlı bir çalışma yapılmış, yoğun emek verilmiş. Seminer çok verimli geçiyor.
Ayrıntılı bilgiyi bu adresten bulabilirsiniz.

http://www.yesilkutu.net

Önceki sene okula DVD göndermişlerdi. İçeriği zengin ve faydalıydı tüm öğrencilerimize izletmiştik.

hasari' Alıntı:
Önceki sene okula DVD göndermişlerdi. İçeriği zengin ve faydalıydı tüm öğrencilerimize izletmiştik.
:alkis:

DVD lerin dışında basılı materyalleri de var. Tüm öğretmenlerin kendi derslerinde kullanabileceği ders konuları da mevcut içinde. Her şey halihazırda yani. Bize düşen bunları sınıfımızda uygulamak.

Bu dvd ve cd bilgisayarımda kayıtlı olacaktı ihtiyacı olanlar için upload edebiliriz.

bizde kendi okulumuzda eko-okul kapsaminda birseyler yapmaya calisiyoruz, ama elimizde dvd ve benzeri dokumanlar yok. temin edebilirsek memnun oluruz...

Basılı dökümanları sanırım seminere katıldığınız zaman ancak alabiliyorsunuz. DVDler şu an yanımda değil. Daha sonra içeriklerini atmaya çalışırım.
Hasari hocam hemen paylaşabilirse sorun yok zaten. :)

toyotayla da anlsatik, bir proje yapiyoruz bakalim hedefimiz avrupa oradan da asyaya geceriz heralde :)))

CD Sini önce atalım eğer talep gelirse DVDsinide ekleriz.
CD İçeriği daha çok derslerede kullanılmak üzere hazırlanmış dökümanlardan ve sorulardan oluşuyor.
DVD ise çevre bilincini geliştiriyor DVDde sadece videolar var ama çok güzel hazırlanmış.

CD upload etmeye başladım bitince linkleri size atarım.

biltek2007' Alıntı:
Hocam 4shared açılmıyor. Kapanmış. SAnırım Türkiye kaynaklı.
Ben DNSleri 8.8.8.8 ve 8.4.4.4 ayarladığım için hiç fark etmemişim indirmek isteyenlerde böyle yapsın bir kere upload ettik. :)

hasari hocam teşekkürler

Hasari hocam Dvdlerideki videoları öğrencilere izleterek biraz daha bilinçli olmasını sağlayabiliriz biye düşünüyorum...

RoboTek' Alıntı:
toyota çevreye acayip önem veriyor.ben beynine girdim fabrikanın.içeride yanan tüm ışıkları kendileri fabrika içinde üretiyorlar,akan sular atık sudan dönüşümlü, adamlarda zaman kaybı diye birşey yok.İşçinin parçası bittiğinde düğmeye basıyor taşıyıcı robot anında kendisini o kadar bantta buluyor geliyor
:+1:

Toyota marka arabaların da çevreye en az zarar veren arabalar olduğunu duymuştum. Fabrikada bile bu duyarlılık varsa sanırım doğrudur :)

Hasari hocam paylaşımın için de teşekkürler.

Geri