Yetiştirme Kursu Yoklama

Kodla Büyü

arpendos

Site Gezgini
Arkadaşlar kurslarda öğrenci devam-devamsızlık konusu problem olmaya başladı. :? Tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum, yetiştirme kurslarında öğrenci yoklamalarını takip edebileceğimiz bir program var mı? :?:

Bilsa geçen ay piyasaya sürmüştü diye biliyorum. Elemanları okula gelip tanıtım yapmışlardı yanlış hatırlamıyorsam. otomatik kurs planlama öğrenci takibi vs. İletişime geç istersen

valla hocam bende de sıkıntı var. Sene başında gelen öğrencilerden 7-8 tane kaldı. yeni gelen öğrencilerle 20 kişi oldu. Bazıları ara sıra geliyor. Kayıt olmayıp gelen bir sürü öğrenci var. Ben boş bir kağıda yoklama alıyorum en sonunda deftere geçireceğim.

yoklamaları deftere alınız devamsızlıktan atılan öğrenci düğer kurslara da gidemez kaydı silinir..

:idea: bu kurslarda e-okul üzerinden kayıt yapılsa ve yoklamalar oraya girilse aslında çok rahat olacak. İdare olarak biz da öğrenciyi engellememiş oluruz sistem izin vermiyor der geçeriz.

aynenbadi hocam deftere yazıyoruz ama çok karışık oluyor takip açısından. bir de çok fazla kurs var okulda takip açısından bir program veya çizelge olsa çok yararlı olacak

Geri