Yetim Dördüzler için Yardım Kampanyası

Kodla Büyü
Belki bizde Bilişim Öğretmenleri olarak sürece katkıda bulunabiliriz. Adrese bebeklerle ilgili malzeme kıyafet gönderimi de yapabiliriz diye düşünüyorum.

Donanım Haber Forumundan Alıntı:
http://forum.donanimhaber.com/m_8694376 ... ler/tm.htm

haberlerde çıkmıştı belki göreniniz olmuştur. anne karnındayken yetim kalan dördüzleri ziyaret ettik. vefat eden babanın 872 iş günü sigortası olduğu için aileye maaş bağlanmamıştı. 900 gün olsaydı bağlanacaktı. bu konu hakkında girişimler devam ediyor. maaş bağlanma ihtimali var. maaş bağlansa bile binlerce lira olmayacak.

baba çatıda tamirat yaparken yüksek gerilime yakalanıyor. evin üstünden geçmemesi gerekirken yüksek gerilim hattı geçirilmiş. yukarı doğru demir çubuk kaldırdığında tele temas ediyor ve elektrik akımına kapılıyor. o sırada anne hastanede çünkü kalbiyle ilgili bir sıkıntısı olmuş. anne de ölümden dönmüş. hastanedeki müdahalelerle kurtulmuş ve 52 gün kocasının vefat ettiğini ırak a gitti diyerek saklamışlar. yani dördüzler doğduktan sonra anneye kötü haberi veriyorlar ve anne sütten kesiliyor.

şuan anne, dördüzler ve abileri toplam altı kişi dedesinin evinde kalıyor. dördüzlerden ikisinin damağı yarık ve kolları, bacakları kısa. damakları yarık olduğu için iyi beslenemiyorlar. diğer bebeklerden birinin kalbi delik, kapanır diye ümit ediyorlar. kolları bacakları kısa olan bebekler üç yaşında ameliyat olacaklar.

daha bebekken başlarına gelmeyen kalmamış. büyüdüklerinde hayatın babasız ne kadar zor olduğunu anlayacaklar. allah yardımcıları olsun. vatana, millete hayırlı birer evlat olarak yetişsinler. eğer bu süreçte siz de katkıda bulunmak isterseniz annenin hesap numarasını paylaşıyorum. forumumuzda yetim, öksüz kardeşlerimiz vardır. onlar bu durumu daha iyi anlar. okuduğunuz için teşekkür ederim

yardım gönderen arkadaşlar açıklama kısmına "dördüz bebekler için bağış, donanimhaber" yazarlarsa iyi olur.

Ziraat ATM lerinden Ziraat Bankası hesaplarına havale ücretsizdir.

iban: tr 50 0001 0015 5266 7782 2750 01

zehra gökmen (bebeklerin annesi)

ziraat bankası

şube: 1552
hesap no: 66778227
ek no: 5001
şube bilgisi

şube kodu: 1552
şube ismi: şehitkamil
bulunduğu şehir: gaziantep

ailenin adresi.
eyup sultan mh. 130 nolu sk. no:16 şehitkamil gaziantep - ethem özkan