ygs görevlendirmeleri

Kodla Büyü
bu kadar okul vardı görev çıkmamış inanılır gibi değil, kısmet mi desem yoksa başka bir durum mu var anlamadım. mebbiste ösym sınavlarında görev almak istiyorumun altında elektronik imzaya gerek var yazıyor ondan mı acaba anlamadım :(

Arkadaşlar yönetim işlemleri sisteminden kendi bilgilerinize bakarsanız orada puan diye bi kısım var. Görev aldıkça size ödenen para kadar o puandan düşülüyor. Adaleti sağlamak adına, bu puanı yüksek olanlara öncelik vererek görevlendirme yapıyor ösym kanımca. Bana da çıkmamış.

altintepebilisim' Alıntı:
Arkadaşlar yönetim işlemleri sisteminden kendi bilgilerinize bakarsanız orada puan diye bi kısım var. Görev aldıkça size ödenen para kadar o puandan düşülüyor. Adaleti sağlamak adına, bu puanı yüksek olanlara öncelik vererek görevlendirme yapıyor ösym kanımca. Bana da çıkmamış.
Milli egitim bakanlığında iş yok. Adamlar senin okullarında sinav yapiyor ama senin personeline görevi kalirsa veriyor. Daha dünkü arastirma gorevlisine 4 tane salon başkanlığı görevi var ama onca yıllık öğretmene bir gözetmenlik yok.

bı halt yok yıne 3 senedır cıkmıyor. Yenı atananların hepsıne cıkmıs bızım okulda bize bısey yok

kendir_li' Alıntı:
altintepebilisim' Alıntı:
Milli egitim bakanlığında iş yok. Adamlar senin okullarında sinav yapiyor ama senin personeline görevi kalirsa veriyor. Daha dünkü arastirma gorevlisine 4 tane salon başkanlığı görevi var ama onca yıllık öğretmene bir gözetmenlik yok.

öncelik daima üniversite personeline verilir. oda yetmiyormuş gibi hükümet birde onlara 850 tl fazladan zam yaptı.

Araştırma görevlilerine hep çıkıyor benim arkadaşıma her sinav da bana da sene de bir kere belki

Biz de bu konuda isteklerimizi duyuralim adamlar havadan 1000 tl aldı twitter çabaları ile

wake__up' Alıntı:
bu kadar okul vardı görev çıkmamış inanılır gibi değil, kısmet mi desem yoksa başka bir durum mu var anlamadım. mebbiste ösym sınavlarında görev almak istiyorumun altında elektronik imzaya gerek var yazıyor ondan mı acaba anlamadım :(
elektronik imza olayı farklı hocam o genelde ilçe memde çalışan müdür, şb müdürü şef gibi yazışmalara elektronik ortamda imza atanlar için

görevlendirme sırası:1. Profesör Doktor 2. Profesör 3. Doçent Doktor 4. Doçent 5. Yardımcı Doçent Doktor 6. Yardımcı Doçent 7. Öğretim Görevlisi Doktor 8. Araştırma Görevlisi Doktor 9. Uzman Doktor 10. Okutman Doktor 11. Öğretim Görevlisi 12. Araştırma Görevlisi 13. Okutman14. Müdür, 15. Müdür Yardımcısı, Öğretmen. yani öğretmenler osym için 15. sırada önemli. sınav başvurularını okullara yaptır, sınavlarda okul binalarını kullan ama görev vermeye gelince en son sıraya at. :verymad:
Bundan sonra osym benim için bitmiştir. mebbisteki işareti de kaldırıyorum.

Kürşat_58' Alıntı:
öncelik daima üniversite personeline verilir. oda yetmiyormuş gibi hükümet birde onlara 850 tl fazladan zam yaptı.
Öyle deme hocam adamlar kendilerini bilime adamış yüce şahsiyetler.. Hergün atomu parçalayıp tekrar birleştirmek çok zor olsa gerek.. :x

sinan36' Alıntı:
wake__up' Alıntı:
elektronik imza olayı farklı hocam o genelde ilçe memde çalışan müdür, şb müdürü şef gibi yazışmalara elektronik ortamda imza atanlar için
teşekkürler hocam

geçen hafta okullları tercih yapmıştım lakin şimdi Görevli durumunuz pasif durumdadır diyor giriş yapmıyor?

Bina Denetim ve Cihaz Yöneticisi görevi çıkmış .nasıl bir şey acaba?

Son 2 yıldır hiçbir sınavda görev çıkmıyor. Bimer e yazdım hakkımda olumsuz bir durum da yokmuş. Nasıl bir düzendir bu anlamadım gitti

Görev sıralamasında üniversite çalışanlarından sadece kantinciler bizden önce değil sanırım. :)

tzcn' Alıntı:
Görev sıralamasında üniversite çalışanlarından sadece kantinciler bizden önce değil sanırım. :)
Bu ülkede öğretmen verilen değer budur. bizede sınav çıkmamış zaten yıllardır çıkmıyor. ben eskiden bana sınav çıkmayınca paralelciler yapıyor zannediyordum değilmiş :oops:

Geri