ygs görevlendirmeleri

Kodla Büyü
muhalif33' Alıntı:
Bina Denetim ve Cihaz Yöneticisi görevi çıkmış .nasıl bir şey acaba?
sanırım sınavdan önce kameralı saatleri takan kişi. ameleliği yine bilişimciye vermişler. :mrgreen:

osym sınav işleri ile uğraşan kişilerin yakınlarına her sınavda görev olur. Bazılarına da üç-dört sınav görev verilmez. Bu kişilere hakkımı helal etmiyorum.

Arkadaşlar engelli aday salonunda işaretleyici olarak çıkmış bana, daha önce bu görev çıkan oldu mu

zorluk derecesi, süresi ve ücreti nedir acaba?

Ben yaptım hocam salon başkanıyla aynı ücreti aldım.bir arkadaş okuyacak sizde işaretleyeceksiniz . İkinizde başkan gibi düşünülecek 140 tl

neliş' Alıntı:
Ben yaptım hocam salon başkanıyla aynı ücreti aldım.bir arkadaş okuyacak sizde işaretleyeceksiniz . İkinizde başkan gibi düşünülecek 140 tl

Teşekkür ederim bilgi için ama 140 tl kpss için, sanırım ücretler şöyle:

ÖSYM Sınav Gözetmenlik Ücretleri (KPSS dışı)
Bina Sınav Sorumlusu ücreti: 162 TL
Bina Sınav Sorumlusu Yardımcı ücreti: 129 TL
Bina Cihaz ve Denetim Görevlisi ücreti: 142 TL
Salon Başkanı ücreti: 116 TL
Gözetmen ücreti: 97 TL
Yedek Gözetmen ücreti: 77 TL

Engelli KPSS Sınav Görevi ücreti: E-KPSS sınavında başkan ve gözetmen kavramı olmadığından salon görevlisi tanımı olduğundan görevlilerin hepsi Salon başkanı ücreti olan:116 TL alacaklardır.

ÖSYM KPSS Sınav Gözetmenlik Ücreti
Bina Sınav Sorumlusu ücreti: 194,06 TL
Bina Sınav Sorumlusu Yardımcı: 120,76 TL
Salon Başkanı ücreti: 139,73 TL
Gözetmen ücreti: 116,44 TL
Yedek Gözetmen ücreti: 77 TL

"Görevli durumunuz pasif halde bulunmaktadır . Görevli kaydınızı yapan/güncelleyen kişi yada kurumdan durumunuzu düzeltebilirsiniz" diye bir uyarı çıktı. okul idaresi mi değiştirecek bunu?

Her sene YGS'de görev alırken bu sefer çıkmamış şaşırdım. Listedeki tüm okulları yazmıştım. İade görev kutucuğunu işaretledim.

denizlerb' Alıntı:
muhalif33' Alıntı:
Bina Denetim ve Cihaz Yöneticisi görevi çıkmış .nasıl bir şey acaba?
sanırım sınavdan önce kameralı saatleri takan kişi. ameleliği yine bilişimciye vermişler. :mrgreen:

sanırım müdür yardımcılarına veriyorlar görevi. Bizim okulda diğer müdür yardımcısı arkadaşa da aynı görev çıkmış.

öğretmen ihtiyaç duyulursa görev verilir yoksa öğretmenin ülkedeki değeri yok ciddiye alanda yok. bunun suçlusu yine öğretmendir. siz ebs yi yetkili, akp de hükümet yaparsanız daha çok beklersiniz. %3 zam neyimize yetmiyor

tahtakama' Alıntı:
Arkadaşlar engelli aday salonunda işaretleyici olarak çıkmış bana, daha önce bu görev çıkan oldu mu

zorluk derecesi, süresi ve ücreti nedir acaba?

Hocam banada ekpss de okuyucu isaretleyici gorevi çıkmış salonda yine 2 kisi mi oluyor uygulama nasil stres yaptim iade gorevden cikti iade sansimda yok

Ücret 24 martta yattı.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2016-04-22-22-59-34-1.png
    Screenshot_2016-04-22-22-59-34-1.png
    173.2 KB · Görüntüleme: 333
Geri