YGS Sınav Görevi Hakkında

Kodla Büyü

ogretmenokan

Seçkin Üye
Seçkin Üye
YGS günü çok hastaydım ateş,titreme bir gün önceden görev iptali için aradım ama kimse telefona bakmayınca pazar günü mecburen gittim.Bir sorun oldu soru kitapcık poşetini kapatacağım zaman poşetin yapışkan üzerindeki bant açılmadı (cevap kağıtlarında sorun olmadı) o şekilde bina yöneticisine gittim ve bu kapanmadı tutanank tutalım dedim.OSYM temsilcisi acemi gibiydi ordan binan yön.yard soru kitapcıklarını yapıştırmaya gerek yok dedi ve öylece teslim aldı. Sınavı değerlendirmeyi de unutmuşum. Bu sorun teşkil eder mi?

Soru kitapçıklarının bulunduğu poşet yapıştırılmaz zaten hocam, lastiklenmesi yeterlidir. Değerlendirme olayı ise sadece ücretinin biraz daha geç ödenmesini sağlar. Kafan rahat olsun, hiçbir problem olmaz.

komodor64' Alıntı:
Soru kitapçıklarının bulunduğu poşet yapıştırılmaz zaten hocam, lastiklenmesi yeterlidir. Değerlendirme olayı ise sadece ücretinin biraz daha geç ödenmesini sağlar. Kafan rahat olsun, hiçbir problem olmaz.
hocam gerekeni söylemiş zaten :) sadece biraz geç ödeme yapılacak size hocam. Gerçi bize de hala ödemediler o ayrı konu.

bende değerlendirmeyi unuttum bir sefer hocam 1 buçuk-2 ay sonra yatmıştı.

Geri