Yine-Yeni-Yeniden Çizgi-Tagem Yayında. Yeni Eğitimlerle

Kodla Büyü
Tüm setleri indirme linki arkadaşlar umarım MEB engeli olmaz..

http://e-icerik.ulakbim.gov.tr/tagem/

Tübitak Ulakbim Desteği İle
Çizgi Tagem Yeni Eğitimlerle Tekrar Yayında!

Toplam 1400 Saat ve 16,872 Adet Video (.mp4, .swf, Flash/PDF)
http://www.cizgi-tagem.org/

8nkVVV.png

İsterseniz setleri satın alarak sisteme destek olabilirsiniz.
http://market.cizgi.com.tr/

Sizden bir ricamız var:
Lütfen eğitim setinizi sabit diskinize kopyaladıktan sonra bir başkasına veriniz ve ondan da aynı şeyi yapmasını isteyiniz.
Kapandığında yıkıldığımız, tüm umutlarımızı kaybettiğimiz, uğruna az da olsa açılması adına emek verdiğimiz ÇİZGİ-TAGEM yeniden geliyor.. Aylardır çok büyük eksikliğini hissettiğim, Eğitimi DVD lerini kursiyerlerime dağıtmak için çoğaltmaktan yorulduğum eğitimler artık hemen yanı başımızda olacak.. Son zamanlarda aldığım en iyi haberdi.. Paylaşmak istedim..

http://test.cizgi-tagem.org/

2014 Yılının Yeni Eğitimleri ile geliyor..

paket_new.jpg

2014 Yılı Eğitim Paketlerimiz (Ver 4.1)

Adobe CS6

Photoshop CS6 New Features, Fireworks CS6 New Features, Dreamweaver CS6 New Features, Illustrator CS6 New Features, After Effects CS6 Essential Training, Flash Professional CS6 New Features, InDesign CS6 New Features, Audition CS6 Essential Training, Premiere Pro CS6 Essential Training
HardWare & Networking

Professor Messer’s CompTIA N10-005 Network+ Training, Tablet TearDown Videoları, NoteBook Servis Videoları
Embedded Systems

MSP430 LaunchPad Workshop (MSP430G2), TIVA™ C Series TM4C123G LaunchPad, Embedded Systems Programming Course,
Software

Developing iOS 7 Apps for iPhone and iPad, Introduction to Java, Introduction to Programming using Python

Re: Yine-Yeni-Yeniden Çizgi-Tagem Test Yayınında..

Son zamanlarda duyduğum en güzel haber... :alkis:

valla güzel haber, bende çok sevindim.

hayırlısı olsun...

güzel oldu bu Hakan, umarım benzeri sorunlarla yeniden karşılaşmayız...
küllerinden doğan Çizgi Tagem' in daha güçlü geleceğini düşünüyorum çünkü...

rast gelsin, kolay gelsin, Allah daim etsin...

:+1: süper. Daha da iyi olacak.

Ücret var mı hocam üye olduktan sonra eğitimlere katılmak için ?

yilmazselcuk55' Alıntı:
Ücret var mı hocam üye olduktan sonra eğitimlere katılmak için ?
Var tabi, her eğitim 90 TL. (Şaka..şaka, bu kadar sene sonra ücret mi?)

Güzel bir haber. Eski kullanıcı adları çalışıyormu? :)

Şu an itibarı ile "Bilişim Teknolojilerine Giriş" ve "Ağ Teknolojileri" eğitimleri eklenmiş bulunuyor.

tagem_new4.jpg

Günün en güzel haberi bu... Başarılar :alkis:

SEvgililer Günü Hediyesi gibi bu :D :++: :alkis:

Çizgi TAGEM'in hayata geri dönmesini daha öncede konuşup sevinçlerimizi iletmiştik bir kere burdan yine iletelim. Hepimiz için ve Türkiye'nin geleceği için çok güzel bir rehber Çizgi TAGEM. Bu arada JAVA dersleri varmıydı hatırlamıyorum ama varsa eklenecek mi arkadaşlar?

pehepe' Alıntı:
Çizgi TAGEM'in hayata geri dönmesini daha öncede konuşup sevinçlerimizi iletmiştik bir kere burdan yine iletelim. Hepimiz için ve Türkiye'nin geleceği için çok güzel bir rehber Çizgi TAGEM. Bu arada JAVA dersleri varmıydı hatırlamıyorum ama varsa eklenecek mi arkadaşlar?

Ali Rıza Saral'ın java dersleri var. Sanırım youtube'da bulunan çizgi-tagem kanalındaki eğitimler kademeli olarak sisteme eklenecek.

tekrar ve tekrar vatana millete öğrencilerimize herkese hayırlı uğurlu olsun sevindim :alkis:

her şeye rağmen yeniden. çok sevindim vallahi... :+1: :alkis:

Emeği geçenlere tekrar teşekkürler. :alkis: :alkis: :alkis:

Sitemiz test yayını yapmaktadır. Her hafta kabaca 3-4 eğitim programı eklenecektir. Bazı eğitimlerimiz sertifikalıdır. Yakında açılacak ölçme ve değerlendirme sınavları ile başarılı kişilere sertifika verilecektir. Bu sebeple takma isim yerine kendi ad ve soy adınız ile kayıt olunuz ve gerçek fotoğrafınızı kullanınız. Lütfen gördüğünüz hataları bize bildiriniz.

Böyle bir kaynağı bizlere ücretsiz sunan başta Niyazi SARAL hocama ve emeği geçen tüm Çizgi tagem ailesine şahsım adına çok teşekkür ederim. :alkis:

Tübitak Ulakbim Desteği ile Yine, Yeni, Yeniden
Çizgi Tagem Test Yayınına Başladı!

Bilişim Teknolojileri alanında toplam 1,400 saat 30 farklı eğitim. Uzaktan eğitim sistemimizde yayınladığımız Çizgi Tagem’e ait tüm görsel eğitimler, videolar, teknik/teknolojik sunumlar, dokümanlar, simülasyonlar ve farklı formatlardaki tüm içerik ücretsizdir, istenildiği gibi kopyalanabilir, dağıtılabilir veya internet ortamında paylaşılabilir.

Haziran – Temmuz aylarında sertifika programlarımız başlıyor.

Nisan ayı resmi açılışımızla birlikte
Adobe CS6
Photoshop CS6 New Features, Fireworks CS6 New Features, Dreamweaver CS6 New Features,
Illustrator CS6 New Features, After Effects CS6 Essential Training, Flash Professional CS6 New Features,
InDesign CS6 New Features, Audition CS6 Essential Training, Premiere Pro CS6 Essential Training

HardWare & Networking
CompTIA N10-005 Network+ Training, CompTIA Security+ Training ,
Tablet TearDown Videoları, NoteBook Servis Videoları

Applications & Software
Windows 7 Essential Training , Windows 8 Essential Training,
Android App Development with Java Essential Training
Harvard University CS50 Computer Science, Introduction to Java,
Developing iOS 7 Apps for iPhone and iPad, Introduction to Programming using Python

Geri