Yks için interneti kapatma

Kodla Büyü

sumunu

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar idarecim böyle taleple geldi. İstersen şartelleri kapat dedim sistem odasında. Sizlerde böyle bir talep var mı merak ettim. Bu çağda garip tabi. Bütün kopya teşkilatını kurup fatih ağına kalmazlar heralde :)

Arkadaşlar idarecim böyle taleple geldi. İstersen şartelleri kapat dedim sistem odasında. Sizlerde böyle bir talep var mı merak ettim. Bu çağda garip tabi. Bütün kopya teşkilatını kurup fatih ağına kalmazlar heralde :)
ÖSYM nin sınav yönergesinde kapatılması gerektiği belirtiliyor hocam.

Bizim müdür de öyle dedi ÖSYM bu şekilde talep etmiş
Bir de şeffaf şişede su içebilirsiniz lakin WC yasak ;)

Bugün sınava girecek tek aday gelmedi 10:15 te sınav bitti evrakları teslim ettik bizi 12:15e kadar bina dışına çıkarmadılar

Müdür boş oturmaktan macera aramış anlaşılan. ÖSYM'nin aklına gelmeyen müdürün aklına gelmiş. Tüm bunlar boş oturmaktan, meşguliyetsizlikten.

Müdür boş oturmaktan macera aramış anlaşılan. ÖSYM'nin aklına gelmeyen müdürün aklına gelmiş. Tüm bunlar boş oturmaktan, meşguliyetsizlikten.
Bakınız ÖSYM SINAV UYGULAMA YÖNERGESİ

Bina Yöneticisi (sayfa 6, madde 7)
7. Sınav süresince binadaki faks, internet, telefon ve cep telefonlarıi le her türlü elektronik, mekanik cihazın kullanılmamasını, bilgisayarv e fotokopi makinelerinin ve varsa internet ağının kapalı konumdat utulmasını sağlamak.

Bina Cihaz Görevlisinin Yapacağı İşlemler
(sayfa 21, madde 4)

4. Binadaki internet, telefon, bilgisayar ve diğer iletişim araçlarınınb ağlantısının kesildiğini Bina Yöneticisi ile birlikte kontrol ediniz.

İdarecileri sevmeyebilirsiniz, bazen boş beleş işlerle uğraşanlar da olabilir ama işkembe-i kübradan da atıp saydırmamak lazım gibi geliyor bana. Adam okumuş yönergeyi işini yapmayı istemiş. Meşguliyetsizlikten işini sallamamış sanırım.
Not: İdareci değilim. Olmayı istemem de.

İyi geceler.

Kaynak : https://dokuman.osym.gov.tr/AdayIsl.../osym_genel_sinav_uygulama_yonergesi_2024.pdf

Son düzenleme:
Geri