yok mu bilinçli duyarlı meslektaşlarımız??

Kodla Büyü
Bune biçim bir üslupyaaa. Hocam ben bu yolla senden birşey istersem bana yardım edermisin. Diğer konunuzda sizi uyardığımız halde aynı şeyi yapmaya devam ediyorsunuz. Yakıştıramadım doğrusu umarım bulursunuz.

syaın hocam forumdaki meslektaşlarımızın ve hatta meslektaşımız olmayan üyelerimizin hepsi birbirinden duyarlı insanlar. size verilen cevaplar bunun en iyi göstergesi sanırım. kullandığınız üsluba biraz dikkat ederseniz emin olun herkes yardımcı olmak için elinden geleni yapacaktır. program buarada. güle güle kullanın.

http://hotfile.com/dl/80772834/388a0e9/ ... u.rar.html

başlığa kandım, mesaja baktım. ben teşekkür edeyim hocam arkadaşın yerine, emeğinize sağlık.

hasari' Alıntı:
Bune biçim bir üslupyaaa. Hocam ben bu yolla senden birşey istersem bana yardım edermisin. Diğer konunuzda sizi uyardığımız halde aynı şeyi yapmaya devam ediyorsunuz. Yakıştıramadım doğrusu umarım bulursunuz.
:alkis: :++:

musti1985' Alıntı:
süper zil dedik ama tınlayan yok yarın kurmam lazım son kez yazıyorum arkadaslar

Sayın hocam seni tınlayan olmamış diyorsun ama sen zaten kendin tınlamamışsın ki üzerindeki görevi sitemizin yerinide söyliyeyim sol üstte ARA bölümüne buraya yazı yazıp konu açaçağın zaman kadar vakit ayırıpda "süper zil dedik" demişsinya işte o süper zil yazısını yazıp aratsaydın şimdiye elli tane bulmuştun. Yardımcı olabildiysem ne mutlu bilinçli ve yol gösterici meslektaşlarından birisi olarak saygılar sunarım.

Geri