Yönetim:bbnetin ilk okul şablonu yolda

Kodla Büyü
Hocam elinize sağlık görsel olarak çok güzel, işlerliği artırılabilir diye düşünüyorum.

Eğer elimizden herhangi bir yardım gelirse bunu da yapmaya hazırım hocam !

Kendi adıma joomla da kullanılabilir bir tema haline getirebilmek adına gerekli girişimlerde bulundum. Bekleyip görcez sonucunu. Becerebilirsem paylaşıcam

umitbozkurt8' Alıntı:
Tarih ve saat bölümü eklenebilir.Çalışmalarınızda başarılar, kolay gelsin, emeğinize sağlık sayın hocam.

Tarih saat olayı biraz klasikleştiğinden doğrusunu söylemek gerekirse şablonda yer almasını istemiyorum. Ama bu konuda istekler artarsa bununla ilgili güzel bir köşe yaparız. :)

xorcistforyou' Alıntı:
IE7'de sağlam bir kayma var hocam, resimler altta..
Ayrıca FF'de yeşil menu ortalı durmuyor ..
Yan menulerde yazı ustune gelince font buyumesi alttaki menulari aşşağı kaydırıyor, anamenude olduğu gibi.. farklı bir efekt kullanırsan sadece renk değişimi gibi daha iyi olur..
Resim galerisi FF'de de taşıyor dışarı..
Yeşil menude yazılar ortalı şekilde durmuyor IE7 ve FF'de..
Yeşil menüyü ortalamamıştım sola yanaşıktır ilerde ortayı denerim.
alt bölümdeki ve üstteki kaymaları giderdim çalışırken hemen exploerer 8.0 hemde firefoxun 3.6.3 versiyonlarında kontrol ediyordum bunlarda site çakı gibiydi demek explorer 7.0 kayıyormuş sanal pc ye xp kurdum üzerinde explorer 7.0 var onunla test etmeye başladım büyük boyuttaki hatalar şimdiden giderildi. Kontrol edip sonucu bizimle paylaşırsanız sevinirim.
Galeri bölümünü özellikle öyle ayarladım farklı bir etki yaratıyor ilerde değiştirebiliriz.
İlerde sizden yardım alabiliriz şimdiden haberiniz olsun. :)
ozgurozt' Alıntı:
Kendi adıma joomla da kullanılabilir bir tema haline getirebilmek adına gerekli girişimlerde bulundum. Bekleyip görcez sonucunu. Becerebilirsem paylaşıcam
Biraz daha bekleyin hocam kararlı sürüme ulaştıralım site otursun öyle çalışmaya başlayın henüz test aşaması bitmediğinden sorunlarla karşılaşabilirsiniz. :)

Yorum yazamadığım diğer arkadaşlarımınında önerileri dikkate alınacak kendi şablonumuzu olabildiğince işlevsel hale getirmeye çalışacağız.

scorpion209' Alıntı:
hasarı hocam bu şablonu ne zaman yayınlarsınız acaba
yani ne zamana bitirebilirsiniz?
Uzun sürmez hocam, hemen hemen bitti sayılır hatalarını eksikliklerini gideriyoruz. Test eden arkadaşlardan dönüt aldıkça düzeltmelerde bulunuyoruz. Yeni halini sürekli upload ediyorum. Verdiğim linklerden yeni halini takip edebilirsiniz. Kararlı sürümü ulaşıncaya kadar kaynak dosyarını yayınlamak istemiyorum ilerde kimse sorun yaşamasın. :)

elinize sağlık hasari hocam, bilgisayarbilişim olmasa ben ne yapardım!!!!!! :+1:

En altta bulunan Atatürk Köşesi, Etkinlikler, Yararlı Dosyalar, Projelerin butonlarına tıkladığımızda sayfanın üstündeki frame içinde açılıyor. Bunu görebilmek için de sayfayı kaydırıp bakmak garip geldi bana. Daha kullanışlı bişey yapılabilir o bölüm.

Şablonumuz yavaş yavaş şekilleniyor. Bir çok hata giderdik, linklerin altını doldurduk, şimdide içeriğini zenginleştiriyoruz. Yakın bir zamanda sizi buluşturucaz. :)

Hocam çok güzel olmuş.Başarılarının devamını diliyorum hocam.Şablonu sabırsızlıkla bekliyoruz.

teşekkurler güzel olmuş ellerinize sağlık
haşarı hocam banner in t.c nin noktasını koymayı unutmuşsun :) (benim okula hazırladığın banner için ayrıca teşekkur ederim)

ebece' Alıntı:
teşekkurler güzel olmuş ellerinize sağlık
haşarı hocam banner in t.c nin noktasını koymayı unutmuşsun :) (benim okula hazırladığın banner için ayrıca teşekkur ederim)
Sağol kardeş yaaa nasılda gözden kaçmış. :)

Hata giderildi.

Geri