Yönetim:Öğrencileri buraya yönlendirmeyelim!

Kodla Büyü
eya' Alıntı:
http://ata.eyaktas.com sırf öğrencilerin denemesi için forum oluşturuldu kullanmak isteyen için...

hocam saolun gercekten ben kullandım. Ama hala anlamayan arkadaşlar var coluk cocuk kovalatıyorlar bize

.Kaf-Kef.' Alıntı:
eya' Alıntı:
http://ata.eyaktas.com sırf öğrencilerin denemesi için forum oluşturuldu kullanmak isteyen için...

hocam saolun gercekten ben kullandım. Ama hala anlamayan arkadaşlar var coluk cocuk kovalatıyorlar bize

Hocam foruma öğrenci getireni uyardık mı bir daha yapmazlar alışırlar. Bir kere öğrenen seneye de kullanır.

Gerçekten faydalı oldu. Bu konunun ilk mesajına forum adresini yazarsanız faydalı olur.

tanes' Alıntı:
bencede bu forumda artık bişeyler yapılmalı, her isteyen üye olmamalı, barbaryan hocam, evet biz de her önüne gelendik bir zamanlar ama öğretmen olarak öğrencilerin burada olması, içeriği görebilmesi bence gayet can sıkıcı. Davetiye sisteminde tanıdığı kişilerde davetiye olmayan üye olamıyo ama her yeni bilgisayar öğretmeninin en az 1tane daha önceden tanıdığı bilgisayar öğretmeni vardır diye düşünüyorum(en azından kendi öğretmenleri). Ayrıca davetiye istek linki de bulunursa hem millet zırt diye üye olamadığı için gereksizse uğraşmaz hem de daha seçkin üyelerimiz olur

davetiye istek linki ve diğer uyelerden davetiye gondermek suretiyle uyelik olmalı.

öğrencilerin burada bize özel programları ve ipuçlaRIını öğrenmeleri bizim için iyi olmaz çok doğru düşünmüşsünüz

Güzel bu dönemde gene bir sürü öğrenci yönlendirilmiş kaç gündür bunlarla uğraşıyoruz konulara saçma sapan yorumlar yapıyorlar.

Arkadaşar bu konu başlığını yeni gördüm çok özür dilerim. :( Benim öğrencilerin seviyesi düşük sıkıntı olmaz diye buraya yönlendirdim.Ama elimden geldiğince önüne geçmeye çalışacağım.

hasari hocam sizin oluşturduğunuz okul web şablonunda birçok yerde bbnet'in linki var. Bu şablonu kullanan arkadaşların sitelerine baktığımda birçok yerde linkin silinmediğini gördüm. Çocuklara okul sitelerini gezerken bbnetin linkleriyle karşılaşıyorlar buda büyük bir sıkıntı. Aslında bbnet web şablonu ana konusunda bu uyarıyı belirtmekte fayda var bana göre..

imercan' Alıntı:
Arkadaşar bu konu başlığını yeni gördüm çok özür dilerim. :( Benim öğrencilerin seviyesi düşük sıkıntı olmaz diye buraya yönlendirdim.Ama elimden geldiğince önüne geçmeye çalışacağım.

http://ata.eyaktas.com buyrun burayı kullanın, kullandırın hocam.

Ben de başlığı görmeden yeni bir başlık açmıştım ;

Arkadaşlar ve admin arkadaşlar;
Sayfaları okuyabilmek için üyelik girişi yapmak zorunlu olsun, hatta mümkünse üye olacakların öğrenci veli vs olmaması denetlensin, sadece öğretmenler ve BT öğretmeni adayları üye olabilsin. Her türlü konuda konuşuyoruz. Dersinde forum konusunu işleyen arkadaşlar bu sayfa üzerinden ders işliyor ve bütün öğrenciler siteyi öğreniyor, herşeyi okuyor, belki üyelik alıp yorum bile yazacaklar, belki burdaki konularla ilgili okulda yorumda bulunacaklar. Böyle bi sitenin herkese açık olması doğru bir durum değil diye düşünüyorum...

Öğrenciler şans eseri de bulabilirler bu siteyi. Üye girişi yapmayan okuyamasın sayfaları...

Geri