Yönetim Panelli Dijital Pano

Kodla Büyü
hocam öncelikle ellerinize kollarına sağlık. emeğiniz için çok teşekkür ederiz. 759230 onaylarsanız sevinirim.

hocam öncelikle teşekkür ederiz , böyle bir çalışma için . ben daha öncede üyew olmuştum okulum adına ama şifremizi unuttuk . Maalesef şifre hatırlatma maili de gelmiyor okulun mailine
Bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim .

Onay bekleyen tüm kayıtları onayladım. Girişte problem yaşayan hocalarım buradan özelden mesaj atabilir.

penewitz' Alıntı:
hocam eline sağlık bir sorum olacak, bundan önce bir hocamız pano yaptı şimdiye kadar onu kullanıyordum ama onda şöyle bir sorun oldu; lcd ekrana yansıttığımda alt taraf boşluk oluyor sizinkinde ekranı dolduruyormu,büyük 100 ekranlı lcd lerde çözünürlük sorunu yaşayan var mı ? tekrarda emeğinize sağlık

deneyip görmek lazım hocam :) Bizdeki tvde tam ekran görünüyor.

onay bekleyen tüm kayıtları onayladım. Pano hakkında öneride bulunan hocalarımıza da ayrıca teşekkür ederim. En kısa sürede güncellemeleri yapmaya çalışacağım.

Doğum günlerini yapamadım. Aşağıdaki hata veriyor. Sebebi ne olabilir.
Şimdiden teşekkürler

The filename dogum/b32625d617b43d79cb4b.xlsx is not readable

asege' Alıntı:
Doğum günlerini yapamadım. Aşağıdaki hata veriyor. Sebebi ne olabilir.
Şimdiden teşekkürler

The filename dogum/b32625d617b43d79cb4b.xlsx is not readable

Hocam excel dosyasının formatı xls olması lazım.

Sabahçı ve Öğlenci nöbetçi öğretmenleri yazmak mümkün mü?
Şu an kısmı (Ders saati) 10 dakika ileri gösteriyor
Teşekkürler

Ekli dosyalar

• PANO.png
    PANO.png
    67.3 KB · Görüntüleme: 821
Bizde ders saatleri bir saat ileride gözüküyor. Normal saat ve bilgisayarın saati doğru ama.

Hocam ders saatleri bir saat ilerde gözüküyor.sanırım sistem saati doğru gözükmesine rağmen 1 saat ilerde.Sorunu çözerseniz iyi olur.

icarus35' Alıntı:
Hocam ders saatleri bir saat ilerde gözüküyor.sanırım sistem saati doğru gözükmesine rağmen 1 saat ilerde.Sorunu çözerseniz iyi olur.

Sistem saati 1 saat geride olunca ben saati ileri almıştım. Şimdi hosting firması sistem saatini güncellemiş sanırım bende saati eski haline getirdim. problem çözüldü.

Bu arada sizlerden gelen önerilerle 3 adet güncelleme tamamlanmıştır.
1. Artık nöbetçi öğretmenleri dönerli ve sabit olarak ekleyebilir ve eklediğiniz nöbetçi öğretmenleri güncelleme sayfasından daha hızlı şekilde değişiklik yapabilirsiniz.
2. Ortada dönen haberler kısmında resim haricinde EBA üzerinden video yayını yapabilirsiniz.
3. Nöbetçi öğrencileri excel dosyanız üzerinden daha hızlı ekleyebilirsiniz.
4. Değişikliklerin aktif olması için Pano Ayarları menüsünden gerekli ayar değişikliklerini yapmanız gerekmektedir.

Pano hakkında öneri ve eleştiri sunan hocalarıma tekrardan teşekkür ederim. İyi kullanımlar...

964205 fp-btr olarak çalıştığım okul, onaylar mısınız?
Şifreyi de unuttum beklerken :oops: , onu da sıfırlayacam.

sms7' Alıntı:
964205 fp-btr olarak çalıştığım okul, onaylar mısınız?
Şifreyi de unuttum beklerken :oops: , onu da sıfırlayacam.

Şifrenizi özelden gönderdim hocam.
Onay bekleyen tüm okullarımızın kayıtları da onaylandı.

Emeğinize sağlık. İnternet olmayan durumlar için local server kurup yayınlamak için dosyaları, veri tabanını paylaşmanız mümkün mü?

Merhaba, orta bölüme sizin okulunuzdaki gibi 2 bölüm gelmiyor. TRT haber ve özlü sözler kutuları orta bölüme nasıl yerleşecek? Çözemedim.

Geri