Yönetim:Yeni karakterimizle tanıştınız mı?

Kodla Büyü

hasari

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Karakterimizi yeni geliştirdik, yorumlarınızı bekliyoruz. :)

Özellikleri:
Karekter Corelde çizilmiş olup tamamen vektörel tabanlıdır. Cmyk renk modundadır. Hertür baskı ve çözünürlükte kullanılabilir.

Ekli dosyalar

• bb.jpg
    bb.jpg
    78.9 KB · Görüntüleme: 1,260
Re: Yönetim:Yeni karekterimizle tanıştınız mı?

tanıştığıma memnun oldum:) her zamanki gibi 10 numarasınız hasari hocam

teşekkürler sitemiz için hem güzel bir paylaşım hem de güzel bir kazanım olmuş ellerin dert görmesin sağol

güzel olmuş elinize sağlık.birde gözsüz versiyonu da hoş olur bence

hocam eline sağlık, güzel bir karakter. ama bilgisayarbilisim.net adı keşke elinde taşıdığı bir tabela gibi olsaydı. ayrıca ağzını da yaparsanız daha güzel olur diye düşünüyorum. olumsuz eleştiri olarak algılamayın böyle de güzel ama dediğim gibi olursa daha güzel olur mu ki??

Hocam eline sağlık da bu arkadaşlımıza bir de isim lazım. Bi-Bi olsun ismi ...

güzel olmuş eline sağlık.

Çok güzel olmuş. Aslında Grafik işi yapmalıymışsın Hasari.

Karekterin adını bizde Bi-Bi düşündük fakat cinsiyet ayrımı olmadan işin içinden nasıl çıkarız onu bilemiyorum.
Bay Bi-Bi
Bayan Bi-Bi
:)
---------------------------------------------------------------
Sistemiz kapanmadan önce bu tip karekterler geliştirmiş fakat bir sonuca erdirememiştik. Veritabanı önceki bir zamana alınınca bu çalışmalarımız malesef uçup gitti. Kaynak dosyaları HDD mevcuttu fakat bir aksilik sonucu bu dosyalarda size ömür. Tekrar benzer bir karekter geliştirmiş şu konuda sizinle paylaşmıştık.
onerim-var-f4/bilgisayarbilisim-net-uyelerine-ozel-tisort-ve-kupa-t29657.html
Bu gün konu tekrar gündeme gelince yeni bir çalışma hazırlayıp size sunduk. Fikir ve düşünceleriniz son derece önemlidir. Yorum ve düşüncesini bizden eksik etmeyen tüm arkadaşlara çok tşkler.

ellerine saglık hadi durma kutla bu zafer senin

tebrikler. güzel çalışma olmuş. isim olarakta Bay Bi-Bi sanki saha sempatik geliyor gibi. :p

tbasar' Alıntı:
hocam eline sağlık, güzel bir karakter. ama bilgisayarbilisim.net adı keşke elinde taşıdığı bir tabela gibi olsaydı. ayrıca ağzını da yaparsanız daha güzel olur diye düşünüyorum. olumsuz eleştiri olarak algılamayın böyle de güzel ama dediğim gibi olursa daha güzel olur mu ki??

+1

Bencede göz kısmı ağız ve surat da eklenip tam bir kafaya dönüştürülebilir.
bilgisayar bilişim yazısı da kafadan çıkan ellerin tuttuğu tabelada yazılabilir.
..
bi nevi yumurta adam misali

tbasar' Alıntı:

+1 katılıyorum. özellikle tabela gibi olması hususuna. sanırım daha güzel olur bu şekilde.

hocam bence yüzünü de yapmalısınız. göz-kaş vs. boşta kalmamalı bence..

Çok güzel olmuş elinize sağlık:)

malcolmx64' Alıntı:
..
hemen her türlü yazıda TÜRKÇE' nin düzgün kullanımının önemini vurguluyoruz, öğrencilerin SMS dili ile Türkçe' yi berbat ettiklerini vurguluyoruz.
Siz hala Türkçe kullanmamakta ısrar ediyorsunuz.

Öncelikle çalışmalarınız için tebrikler ve kolay gelsin ama kendi adıma bir öneri dile getirmek istiyorum. Tam keskin yani uçları bitişik olmayan çizgilerle çizilmiş ve bilgisayarı andıran bir karakter olmalı diye düşünüyorum.

hasari' Alıntı:
Karekterin adını bizde Bi-Bi düşündük fakat cinsiyet ayrımı olmadan işin içinden nasıl çıkarız onu bilemiyorum.
Bay Bi-Bi
Bayan Bi-Bi
:)
...

Çok güzel olmuş ellerine sağlık. Yanlız bibi'nin anlamı hala :) babanın kızkardeşi.. :D

Güzel çalışma olmuş, tebrikler. Yalnız "karAkter" olacak, karEkter değil sayın hocam.

hocam elinize sağlık güzel yapmışsınız ama biraz çocuksu olmuş sanki..

unknownrealmman' Alıntı:
Güzel çalışma olmuş, tebrikler. Yalnız "karAkter" olacak, karEkter değil sayın hocam.
Gerekli düzeltme yapıldı. Uyarı için tşkler. :)

evt çok güzel çalışma olmus.bunu birde animasyon şeklinde veya gif olarakda yapılabilirdi gözleri veya kaşları haret ettirlerk animasyon da yapılabilir.:) tebrikler çalışma harika

Hocam öncelikle elinize sağlık, arkadaşlarımın da dediği gibi bencede göz kısmı ağız ve surat da eklenip tam bir kafaya dönüştürülse ve yazı "Bi-bi" nin gözlerinden yansısa acaba nasıl olur?

Geri