Youtube açılıyor mu?

Kodla Büyü

gezegen10

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar yaklaşık 1 saattir youtube açılmıyor durum sizde de aynı mı?

haberlerde mahkeme kararıyla facebook twiter ve youtube un kapatıldığı söyleniyor...

Giriyorum diyende var, giremeyende.
Okuduğum ve en mantıklı gelen haber, kararın yeni çıktığı ve şu süreçte operatörlere tebliğiyle hızla engelin devreye girdiği söylentisi.
gerekçe de anladığım kadarıyla savcıya ait yapılan yayınlar.
ya haber almaktan vazgeçeceğiz ya sosyal medyadan...

cumhurtorun' Alıntı:
Bu işlerle uğraşanlar azıcık şunu okusalar, "La olm biz engelliyoz ama gerçekten engel olabiliyor muyuz?" derler.

url]http://www.bilisimhukuk.com/2009/11/internette-sansur-ve-streisand-etkisi/[/url]

Son derece başarılı ve açıklayıcı bir yazı olmuş. :+1:

twitter ve youtube açılmıyor, facebook'da ise resim ve videolar açılmıyor, sadece yapılan durum paylaşımları görülüyor.
Zenmate sağolsun, Chrome'da sıkıntı yok...

Savcı videolarından dolayı hepsini de engellemişler. Yarın Esad gibi halkı kesip biçtiklerinde de dış basına yansımasın diye ilk yapacakları icraat bu.

yasarsahbaz' Alıntı:
Savcı videolarından dolayı hepsini de engellemişler. Yarın Esad gibi halkı kesip biçtiklerinde de dış basına yansımasın diye ilk yapacakları icraat bu.

Zaten savcının katline kendileri sebep oldu;

Acemi polislerle, üstelik Özel Harekat gitmesi gerekirken Terörle Mücadele giderse,

Anahtar deliğinden ve kapı altından mikro kameralarla görüntü alınıp içerde kaç kişinin olduğu, ne yaptığı görülebilecekken bunlar yapılmazsa,

Kapı altından uyutucu gaz verilip bu sırada uzun uzun teröristler konuşturulup gazın etkisiyle uyumaları sağlanacakken bu da yapılmazsa,

Bu arada teröristlerin sinirlenip agresifleşmesini önlemek için en azından bir iki haber kanalında kontrollü haber yapılabilecekken yapılmazsa,

En önemlisi cep telefonu yayınını ilk andan itibaren kesebilecekken bu kimsenin aklına gelmezse,

Ve an can alıcı nokta savcının ölümüne vücudunun arka tarafından aldığı 3 kurşuna ilaveten ön tarafından aldığı 7 kurşun sebep oluyorsa....

Ve olayın daha başlangıcında elektrikler olmasa bile binadaki jeneratörün çalışması ve X-Ray cihazlarının da güvenli çalışması sağlanarak içeriye silah sokulması engellense,

Vaaahhh savcım vahh. Hiç yere öldün gittin varya.

Bir de diyorlar "Operasyon başarılı", sen bunu şehit savcının eşini arada söyle, "Sayın hanımefendi operasyon başarıyla sonuçlandı ama eşiniz 10 kurşun isabetiyle öldü", savcının eşi ne diyecek, "Yahu eşin öldü diyorsunuz, bir de operasyon başarılı diyorsunuz,........."

Ondan sonra neymiş haber yapıldı diye kapat tüm yayın organlarını.

Bunlara da bunların yandaşlarına da diyecek bir şey bulamıyorum. Yüce Allah herkese Allah'a inanmayı, iman etmeyi nasip etsin inşallah.

Şehit savcının görüntülerinin kaldırılması için başvurulmuş ama kaldrılmamış.Bu savcının yakınları var.O görüntüler her yerde paylaşılıp yayılıyor.
Ben devlet olarak sana söylediğimi yaptıramıyorsam fişini çekerim.Bunu youtube hergün 3 5 saat kullanan biri olarak söylüyorum.

Kara Kule 61' Alıntı:
Şehit savcının görüntülerinin kaldırılması için başvurulmuş ama kaldrılmamış.Bu savcının yakınları var.O görüntüler her yerde paylaşılıp yayılıyor.
Ben devlet olarak sana söylediğimi yaptıramıyorsam fişini çekerim.Bunu youtube hergün 3 5 saat kullanan biri olarak söylüyorum.

İlk kez belki ama sebep buysa sonuna kadar desteklerim. Rt yapmadım diye hatırlıyorum, yapmam da, bizim medya özgürlüğün haberin suyunu çıkardı haber adı altında duygusuzluk, vicdansızlık yapıyor bu tip konularda o resimde ne haber bulundu yayınladın be vicdansız, yakınlarını bir kez daha ateşe atmaktan başka ne işe yarar.

Geri