youtube güvenlik sertifikası sorunu??

Kodla Büyü

yes_im

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar youtube girmeye çalıştığımda şu hatayı alıyorum sebebini bulamadım??
Bu web sitesinin güvenlik sertifikasında sorun var.

Bu web sitesi tarafından sunulan güvenlik sertifikası güvenilir bir sertifika yetkilisi tarafından verilmedi.
Bu web sitesi tarafından sunulan güvenlik sertifikasının kullanım süresi doldu veya sertifika henüz geçerli değil.
Bu web sitesi tarafından sunulan güvenlik sertifikası farklı bir web sitesinin adresi için verilmiş.

Güvenlik sertifikası sorunları, sizi aldatmaya ya da sunucuya gönderdiğiniz verileri ele geçirmeye yönelik bir girişimin göstergesi olabilir.
Bu web sayfasını kapatmanızı ve bu web sitesini kullanmamanızı öneririz.
Bu web sayfasını kapatmak için burayı tıklatın.
Bu web sitesine devam et (önerilmez).
Ek bilgi

Bu sayfaya bir bağlantıyı tıklatarak ulaştıysanız, beklediğiniz adres olduğundan emin olmak için adres çubuğundaki Web sitesi adresini denetleyin.
http://Https://example.com gibi bir adresi olan Web sitesine giderken, https://www.example.com örneğindeki gibi, adrese 'www' eklemeyi deneyin.
Bu hatayı yoksayıp devam etmeyi seçerseniz, Web sitesine özel bilgiler girmeyin.

baktım hocam güncel, yanındaki bilgisayar sorunsuz girerken bu bilgisayar yukarıdaki hatayı veriyor??

Windows Internet Explorer'da, Bu web sitesine devam et (önerilmez) seçeneğini tıklayın.

Kırmızı bir Adres Çubuğu ve bir sertifika uyarısı görüntülenir.
Sertifika Hatası düğmesini tıklayarak bilgi penceresini açın.
Sertifikaları Göster'i ve sonra Sertifikayı Yükle'yi tıklayın.
Görüntülenen uyarı iletisinde Evet'i tıklayarak sertifikayı yükleyin.

hocam Bu web sitesine devam et (önerilmez) seçeneğine tıklayınca hata kodu 404. yazıyor.Kırmızı bir Adres Çubuğu ve bir sertifika uyarısı vermiyor.

yes_im' Alıntı:
hocam Bu web sitesine devam et (önerilmez) seçeneğine tıklayınca hata kodu 404. yazıyor.Kırmızı bir Adres Çubuğu ve bir sertifika uyarısı vermiyor.
Sorunu çözdünüz mü yeni kurduğum bir pc de bende de bu sorun var. Özellikle youtube da.

aynı sorun bende de var explorer 7 ve mozilla son sürüm de denedim olmuyor, java flash güncel

1-saat
2- host dosyası ile çözmüştüm

şöyle ki

WINDOWS\system32\drivers\etc\host bu dosyayı wordpadde aç içini sil üzerine kaydet TXT dosyası olacak yani yine. bilgisayarı kapat aç. (not: etc klasörünün içindeyken host dosyasını görmek için tüm dosyaları göster demeyi unutmayın)

esenordelarthe' Alıntı:
1-saat
2- host dosyası ile çözmüştüm

şöyle ki

WINDOWS\system32\drivers\etc\host bu dosyayı wordpadde aç içini sil üzerine kaydet TXT dosyası olacak yani yine. bilgisayarı kapat aç. (not: etc klasörünün içindeyken host dosyasını görmek için tüm dosyaları göster demeyi unutmayın)

:+1:

:alkis: :alkis:

Geri