Youtube Kanalı Olan Var mı Bilişimci Arkadaşlar?

Kodla Büyü

paradox99

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar merhaba bir haftadır bir kanal mı açsam diye kendi çapımda videolar renderleyip ekliyorum? Var mı tecrübesini paylaşacak, özel yada genel olarak?

Düşünmüştüm bir ara. ama faydalı içerik üretmek gerçekten zaman istiyor. youtube şuan çöp içerik dolu. o yüzden vazgeçtim. olacaksa adam akıllı bir şey olsun değil mi :D
sizin var mı hocam?

Spor özetleri paylaştım birkaç tane, deneme aşamasındayım, hatta bir de eski öğrenciyken çektiğim video yu attım. en çok da o izlenmiş :)

DeGol Sports kanal adı..

Hocam hayirli olsun kanaliniz bu videolar ozgun olmadigi icin odeme yapar mi youtube yoksa siz renderladiniz icin ozgun mu kabul ediyor

Eğitimle ilgili siteler izlenmez ve para kazandırmaz, para için yapacaksanız bu yöne hiç yönelmeyin derim.

Burada herkes birbirine abone olsa sayımız kendiliğinden artar. Böyle bir grup oluşturulabilir.

ben de pazar günü başladım video yayınlamaya.
bakalım zaman içinde ne olacak

Yeni açtığım youtube kanalım. Evde küçük çocuklar olunca oyuncaklar üzerine bir kanal oldu. Montajına çok uğraşıyorum. Değerli görüşlerinizi bekliyorum.
https://www.youtube.com/channel/UCz43y1fI41D2NKtoUn5RhGQ?view_as=subscriber
hayırlı olsun hocam biraz efektle güzel şeyler çıkıyor o onuda.Geçen bizim oğlan gösterdi oyuncak arabalarla polisiye film takip sahnesi çekmişler teknikte basit bizim çocuk bile birkaç örnek yapmış , Andoridde bir prg var fbir sürü otografları çekiyorsun oyuncak hareket ediyor gibi oluyor denemeni tavsiye ederim kanal formatına uygun bir prg o.

Bende Bilişim Alanında ve Eğitim Üzerine videolar çekmeye başladım hatta bilgisayar bilimi kur bir kitabının python programlamanın temelleri bölümünü komple çektim
ilgilenen arkadaşlar olursa kanalıma beklerim yakın zamanada bilişim alanında ki arkadaşlar ile de röportajlara başlayacağım
hatta geçen yıl şadi evren şeker hocam ile bir röportaj yapmıştık gerisi de yavaş yavaş geliyor

hayırlı olsun hocam biraz efektle güzel şeyler çıkıyor o onuda.Geçen bizim oğlan gösterdi oyuncak arabalarla polisiye film takip sahnesi çekmişler teknikte basit bizim çocuk bile birkaç örnek yapmış , Andoridde bir prg var fbir sürü otografları çekiyorsun oyuncak hareket ediyor gibi oluyor denemeni tavsiye ederim kanal formatına uygun bir prg o.
hocam bahsettiğiniz video linki ve programın adını alabilir miyim.

Geri