Youtube Kanalım Değerli Arkadaşlarım

Kodla Büyü
Merhaba değerli meslektaşlarım değerli hocalarım arkadaşlarım okul müfredatı ile eş zamanlı olarak daha önceden var olan bir youtube kanalım vardı orada eğitimlere bu ara yoğunluk verdim. Kanalıma destek olursanız sevinirim. Özellikle meslek lisesi öğrencilerinin istifade edeceği konulara eğitimler çekmeye çalışıyorum. Pyhton C# Mvc.Core Veritabanı Front-end Web Tasarım gibi eğitimlere girmek istiyorum kanalda abone sayıma ve talebe göre. Tavsiye eder paylaşırsanız sevinirim. Kanal adresimi aşağıya bırakıyorum. Şimdiden destekleriniz için teşekkür ediyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kanala abone oldum hocam .Takip.
Bende Uzaktan öğretim döneminde youtube kanalını devreye soktum. Dersleri çekip öğrencilere yoluuyorum.
Python, Tkinter modülü, Arduino kategorileri mevcut.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Youtube için sitemizde geçerli izin verilen durum embed arkadaşlar. dileyen üye zaten youtube kanalına yine erişim sağlayabilir.

Eline Sağlık kardeşim başarılar dilerim.
Kanalınıza abone oldum hocam. Kolay gelsin, başarılar dilerim.
Kanala abone oldum hocam .Takip.
Bende Uzaktan öğretim döneminde youtube kanalını devreye soktum. Dersleri çekip öğrencilere yoluuyorum.
Python, Tkinter modülü, Arduino kategorileri mevcut.

Başarılar
63. Abone oldum kolay gele
Ben 59.. Yanlış yere mi abone olduk yoksa 63 diyen var
Başka bir arkadaş da kendi youtube linkini paylaşmış sonradan hocam. Siz oraya abone olmuşsunuz. İlk mesajdaki konuyu açan arkadaşın kanalı farklı :)
Elinize sağlık yararlı bir vlog yapmışsınız.
Youtube için sitemizde geçerli izin verilen durum embed arkadaşlar. dileyen üye zaten youtube kanalına yine erişim sağlayabilir.

Çok çok teşekkür ediyorum. Eğitimlere son hız devam. Gelecek bilişimle gelecek.

Geri