youtube liste indirmek için tavsiye edebileceğiniz yöntemler

Kodla Büyü

sfym

Seçkin Üye
Seçkin Üye
.

Forumda arattığımda konunun güncel halini göremedim. 2012, 2015, 2018 tarihli paylaşımlar buldum. güncel şekilde paylaşım yararlı olacaktır düşüncesiyle yeni başlıkla sormak istedim.

youtube den özellikle liste indirebileceğimiz program tavsiyeniz var mı. online daha güzel olur, kurulum gerektirende ***** zorunlu olmayan makbuldür.

online birçok site var. Ama çoğu reklam amaçlı yayında olan, vakit kaybı siteler.

ben bir yıl kadar önce 4K Video Downloader kullanıyordum. Artık liste indiremiyorum, hata alıyorum.

Burada işe yarar paylaşımlar gelirse, başlığı o paylaşımlarla güncelleyeyim inşallah.

.

Jdownloader var hocam. İstediğiniz kalite türünü seçip liste halinde indirebilirsiniz.
Videolu anlatım yapmıştım bi ara. Bulunca yüklerim buraya

Ummy downloader. Basit ve kopyalama yakalama özelliği ile sadece kendi işini yapıyor. Oldukça küçük boyutlu. Tavsiye ederim. İstediğiniz formatta (video, mp3) indiriyor.

linux üzerinde youtube-dl efsanedir. winzort'ta çalışıyorsa tavsiye ederim.

Kısa videolar için (10-15 dk) herhangi bir uygulama kurmadan online web sitelerinden indiriyorum.
Google da "YouTube mp4" yazınca sonuçlardan ilki veya ikincisi iş görüyor.

Konuyu açan arkadaş indiremediğinden bahsetmiş ama 4K Video Downloader ile sıkıntı yaşamıyorum.

YouTube video list download diye arattığınızda onlarca yabancı site var hocam. Hangisi işinize yararsa kullanın.

ben bir ara baya bir program denedim, burdakilerde dahil. en sonunda Youtube By Click Downloader da karar kıldım. gayet güzel çalışıyor. tavsiye ederim

Telefon için videoder. her türlü formatta indirebilirsiniz. Aynı zamanda görüntü kalitesi de ayarlayabilirsiniz. Listeleri de indiriyor.
sadece youtube değil. face , integram vs. tüm sosyal ağ videolarını da indiriyor. daha bir sürü platform destekliyor .

Geri