Youtube para kazanan Var mı

Kodla Büyü

yigido58

Üye
merhaba iyi günler arkadaşlar;
Aranızda Youtube para kazanan var mı?
ben deneme yanılma yöntemi ile gidiyorum...
tecrübeli arakadaş varsa tanışmak isterim..

Youtube'den para kazanmayı bi' ara denemiştim. Oldukça zahmetli direk bıraktım. Onun yerine site kurup AdSense ile reklam yayıp para kazanmak daha zahmetsiz.

şuan 931 abone var.
izlenme de yaklaşık 3000 saat oldu.
49 video var ve yaklaşık 2 yıl oldu.
henüz para kazanma açık değil ama hiç ellemezsem günlük 3-4 saat izlenme var. eğer düzenli video atarsam 5-6 ay önce 9 saatlere çıkmıştı
sanırım düzenli video atmaya başlar ve 6 ay devam edersem hızlıca reklam gösterimleri açılır.
kanala göz armak isterseniz
https://www.youtube.com/channel/UCylxnX8bfc7B3aRZ4Air0hQ
destek olmak isteyen abone olursa sevinirim

youtube bir strateji işi. salt para kazanma amacında olan için ona uygun bir yol haritası gerekiyor. ama eğlencesine yapayım 3-5 yıl sonra epey videom olur para kazanma açılırsa da biraz gelir elde ederim derseniz iş değişiyor.

Peki kanal sahibinin web sitesinde Google reklamları varsa, YouTube videolarında reklam çıkması için yine 1000 abone veya 4000 saat izlenme şartı var mı?

Peki kanal sahibinin web sitesinde Google reklamları varsa, YouTube videolarında reklam çıkması için yine 1000 abone veya 4000 saat izlenme şartı var mı?
hayır web sitesi ayrı bir olay, orada başvuru yapıp siteyi ekledikten sonra onay gelmesini bekliyorsunuz. bazen birkaç günde gelir bazen haftalar alır belli olmuyor. sonrasında reklamlar yayınlanmaya başlar ve gösterim ve tıklama ücretleri işlemeye başlar.
youtube bağlantısı yok bu aşamada.
İsterseniz youtube videolarınızı web sitenize gömersiniz hem siteniz üzerinden izlenme alır hem de sitenizde açık kalan web sayfasındaki reklam gösterimlerinden pay alırsınız.

Bir videom trende girdi. 8 milyon izlenmeye 11 bin tl aldım. 90 bin abone geldi tek videodan. Hala yatıyor. Youtubda para var. Tutturabilirsen. videom 8 dakika.

• Beğen
Tepkiler: omd
ben deneme amaçlı video attım tamamen sallamasyon özensiz bir video oldu. fakat az kullanıcısı olan güncel bir oyunun yeni yamasını çektim direk yükledim. 10.000 izlendi 4 sene evvel 20 lira para kazandım ama çekme limiti 25 tl olduğu için hesapta kaldı duruyordu bir ara kontrol etmiştim.
tutturabileceğin şeye bağlı milyonlarda izlenebilir. hele devamını getirebilirsen çok güzel olur fakat 1 videosu çok izlenip diğerleri hiç tutmayan bissürü de kullanıcı var.

ben deneme amaçlı video attım tamamen sallamasyon özensiz bir video oldu. fakat az kullanıcısı olan güncel bir oyunun yeni yamasını çektim direk yükledim. 10.000 izlendi 4 sene evvel 20 lira para kazandım ama çekme limiti 25 tl olduğu için hesapta kaldı duruyordu bir ara kontrol etmiştim.
tutturabileceğin şeye bağlı milyonlarda izlenebilir. hele devamını getirebilirsen çok güzel olur fakat 1 videosu çok izlenip diğerleri hiç tutmayan bissürü de kullanıcı var.

Peki hocam parayı nereden görebiliyoruz. Benim de 5000 izlenen videolarım var.

Eskiden başlayıp şimdi devam edenler için güzel. Ama şimdi sıfırdan başlayanlar için zor bir yol bence

Peki bu paraları kazanırken hesaba isminizi veriyorsunuz.. Devlet memurları ticari faaliyet kapsamında değerlendirilmiyor mu? Benim de aklıma hep bu takılıyor.

toplam kazanç 26 bin tlyi geçtikten sonra seni buluyorlar, vergi vermeye başlıyorsun. YOUTUBEHOCAM kanalından youtubla ilgili herşeyi öğrenebilirsiniz
hocam neyle ilgili bir video attınız?merak ettim..

şu an dünya da en çok para kazanan video kanal sahibi;oyuncak tanıtımı yapan amerikalı 10 -11 yaşında bir çocuk...milyon dolar geliri var...

hocam neyle ilgili bir video attınız?merak ettim..

şu an dünya da en çok para kazanan video kanal sahibi;oyuncak tanıtımı yapan amerikalı 10 -11 yaşında bir çocuk...milyon dolar geliri var...
Bebeğimiz yemek yerken seyrettiği videolara baktım :) Aman Allahım hem abone sayısı hem de izlenme sayısı milyonlarla ifade ediliyor.

Kendinize bi katagori belirleyip o çizgide haftalık en az 2 tane atmanı lazım. total 26 bin

@mavi85 toplam kazanç 26 binden sonra seni buluyorlar ve vergi vermeye başlıyorsun demişsiniz de işte biz öğretmeniz vergi verirken sorun olmuyor mu? İşin o kısmını aydınlatır mısınız?

Sorun olacagini zannetmiyorum. Devlet memuru kendine şirket kurup ticari faaliyet yapamaz. Veya ssk li ekstra bir ise giremez.
Ev alır sonra satar . Araba alır sonra satar. Buğday eker. Kaldırır. Satar.
Zeytinlik almıştır yiyecek zeytinini ayirir fazlasını satar. vb ...
Bunların da yasak olduğunu zannetmiyorum.
Çok tereddütte kalırsanız. Bir akrabanızın üzerine acın kanalı. Iciniz rahat olur en azindan.

Sorun olacagini zannetmiyorum. Devlet memuru kendine şirket kurup ticari faaliyet yapamaz. Veya ssk li ekstra bir ise giremez.
Ev alır sonra satar . Araba alır sonra satar. Buğday eker. Kaldırır. Satar.
Zeytinlik almıştır yiyecek zeytinini ayirir fazlasını satar. vb ...
Bunların da yasak olduğunu zannetmiyorum.
Çok tereddütte kalırsanız. Bir akrabanızın üzerine acın kanalı. Iciniz rahat olur en azindan.
Hocam zeytin satma, buğday satma gibi durumlarda fatura falan olmayacağı için belki sorun olmaz ama youtube para aktarırken gerçek kişi üzerinden isme yatırıyor diye biliyorum. İsmimiz ön planda olunca hani aklıma geldi o yüzden sordum.. Yoksa araba satışında yılda 3 kere hakkımız var diye biliyorum. Ancak youtube geliri her ay alınacak para..

Hocam zeytin satma, buğday satma gibi durumlarda fatura falan olmayacağı için belki sorun olmaz ama youtube para aktarırken gerçek kişi üzerinden isme yatırıyor diye biliyorum. İsmimiz ön planda olunca hani aklıma geldi o yüzden sordum.. Yoksa araba satışında yılda 3 kere hakkımız var diye biliyorum. Ancak youtube geliri her ay alınacak para..
Her ay 2.200 TL üzeri gelir getirecek bir kanalın olsun vergi işi çözülür hocam.

Geri