Youtube Premium Aile üyeliği için kullanıcılar aranıyor

Kodla Büyü

big_way

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar uzaktan eğitim döneminde yeri geliyor derslerimizde youtube kullanıyoruz. Canlı derste saçma sapan reklamlar çıkabiliyor. Bu sebeple Youtube Premium almaya karar verdim. Tek kişi 16,99 aile hesabı ile 6 kişi aylık 25,99a izlenebiliyor.

6 kişilik aile üyeliği 25.99 TL (ilk ay ücretsiz)
Kişi başı: aylık 4 TL yıllık 48 TL yapıyor.

Katılmak isteyenler pm.

Edit: grup tamamlanmıştır.

Son düzenleme:
Böyle bir uyarı gördüm.
Aile grubu yöneticisi, aile grubuna 5 kişiye kadar aile üyesi davet edebilir.
YouTube aile planı paylaşan bir aile grubuna katılmak için:
  • G Suite hesabı olmayan bir Google Hesabına sahip olmalısınız
  • Aile grubu yöneticisiyle aynı ev içinde (ikametgah adresi) yaşıyor olmalısınız
  • Başka bir aile grubuna dahil olmamalısınız
Kaynak:https://support.google.com/youtube/...510-794673319&p=premium_familyplan&hl=tr&rd=1
1 yönetici 5 üye toplam 6 kişi oluyor

Adres sorduğunda herkes aynı adresi giriyor. Üyeliği açan kişi adresi diğer grup üyeleriyle paylaşır. Spotify de bu şekilde. Youtube da aynıdır büyük ihtimalle.

Telegram dan indirin youtube vanced i kolay olur.

Bu arada Telegram ise watsaptan daha iyi

Bu arada yapamayanlar ise playstoreden Opera indirsin tarayıcı yani operadan youtube videoları da reklamsız choreme ye bağlı kalmayın

ortak üyelik alan arkadaşlar, google az anasının gözü değildir, ipnizden ortak üyeliğinizi tespit eder ve kullanım şartlarına aykırılıktan üyeliğinizi iptal eder ve paranıza yazık olur. he ortaklar aynı eve taşınır, o zaman sorun yok. :cool:

2 senedir Vanced kullanıyorum telefonda. Xiaomi mi box s 4k aldım geçen gün. Onun için uygulama kullanan var mı aramızda? Vancedi oraya da kurdum ama kullanışlı değildi, sesli aramada hata verdi.

ortak üyelik alan arkadaşlar, google az anasının gözü değildir, ipnizden ortak üyeliğinizi tespit eder ve kullanım şartlarına aykırılıktan üyeliğinizi iptal eder ve paranıza yazık olur. he ortaklar aynı eve taşınır, o zaman sorun yok. :cool:
aylık ödeniyor zaten sıkıntı yok en fazla 4 tl gider. Bu şeklide ortak kullanan binlerce kişi var daha duymadım ikamet tutmuyor diye iptal edilen üyelik :)

Geri