YOUTUBE VİDEO İNDİRME

Kodla Büyü

welat909

Site Gezgini
Slm elinde youtube dan video yu indirme programı olan var mı arkadaşlar? İnternetten bu işi yapanlar çok yavaş

ilivid kullanıyorum çok hızlı indiriyor
Yanlız kurarken özel yükleme seçerek alttaki seçenekleri kaldırın. Standart yükleme yaparsanız Searhnu.com diye bişey ekliyor.

freemake video dawnloader google yaz indir kullan serial key gerekmez kullanımı çok basit

firefox'un "download flash and video" eklentisi işe yaramadı mı?

firefox için

"video download helper"

aratın. İlgili addons sayfasında eklentiyi yükleyin. Firefox'u yeniden başlatmanız gerekbilir.
Adresi satırının solunda mavi,sarı,kırmızı topların olduğu bir logo belirir. Bu logo griye döndüğünde ortamda indirilebilecek bir medianın olmadığı anlaşılmalıdır. Renkli bir şekilde hareketlendiğinde ise ortamda media dosyasının olduğu anlamındadır,

bu media dosyaları video ya da audio ayırt etmeden indirmenizi sağlar.

orbit downloader
hem basit hem boyutu kücük sistemi kasmaz... swf ler dahil hemen hemen her tür görseli indirir...
haa bi de beleş

Arkadaşlar birkere daha söylemiştim soran birisine. youtubeden video indirmek için herhangibir programa gerek yok
yapmanız gereken sadece adres satırında videonun adresinden

"www." kısmını silip "ss" yazıp entere basıl açılan sayfadan indirmek istediğiniz formatı seçin o kadar.

aTube Catcher var. ücretsiz, youtube den indirme yapıyor hem de istediğiniz formatta(isterseniz sadece ses, isterseniz video da indiriyor)... Ayrıca format çevirici olarak da kullanılabilmekte....

mesut_steel' Alıntı:
welat909' Alıntı:
Slm elinde youtube dan video yu indirme programı olan var mı arkadaşlar? İnternetten bu işi yapanlar çok yavaş

Real Player her işini görür.. Hemde site ayırt etmeden her videoyu rahatça indirebilirsin. Direkt videonun sağ üstünde açılan buton ile tek tıkla indirebiliyorsun.

http://eu.real.com/realplayer/

katılıyorum ben de realplayer diyorum... hatta telefona da yükleyip video ya da müzikleri ister yürütüyorsun ister kaydediyorsun, iphone için ise freevideo uygulaması ile ister kaydet ister dinle...

xodeda' Alıntı:
Arkadaşlar birkere daha söylemiştim soran birisine. youtubeden video indirmek için herhangibir programa gerek yok

"www." kısmını silip "ss" yazıp entere basıl açılan sayfadan indirmek istediğiniz formatı seçin o kadar.

gerçekten işe yarıyor, bence bu yöntem en iyisiymiş programlarla uğraşmaya deymez.

Ne kadar çok yolu var :) Belki yakında youtube kendisi indirme butonu koyar videoların yanına.

atacan2' Alıntı:
xodeda' Alıntı:

gerçekten işe yarıyor, bence bu yöntem en iyisiymiş programlarla uğraşmaya deymez.

Acayip şaşırdım böyle bir yöntem olduğunu öğrenince :alkis: :alkis:

xodeda' Alıntı:

güzel bilgi

keepvid.com kullanıyordum.
ss olayı da güzelmiş. ordan oraya link kopyalamaya da gerek kalmadı :D

jdownloader kullanıyorum, videoyu mp4 fla formatlarında isterseniz de sadece sesi mp3 formatında indirebiliyorsunuz

Geri