Youtube video indirme programı acil

Kodla Büyü

merveogrtmn

Aktif Üye
arkadaşlar elinde YouTube video indirme programı olan arkadaş varsa paylaşabilir mi, kaç gündür sıkıntı yaşıyorum,birkaç tane indirdim
İdm mesela lisansında sorun yaşadım,etkinleştirdim bir kaç video indirdim,şimdi kaçak lisans uyarısı veriyor,indiremiyorum,eskiden bu tarz programları kolayca bulur sorunsuz kullanırdım ,kaç gündür deli oldum

Arkadaşlar birkaç videoyu birleştirmek istiyorum lakin movie maker'da diğerlerini yükleme alanına getirmiyor. Tek dosya görünüyor. O da en son. Nerede hata yapıyorum. Ya da birleştirme yapabileceğim basit başka program var mı?

Ummy video downloader küçük ve etkili bir program. Hemde ücretsiz. YouTube linkini kopyala kendisi yakalıyor. İstediğiniz formatta indirin

YouTube linkinde başına ss koymak veya sondaki ube yi silmek bana en kolayı geliyor

Hocam ben sana söyleyeyim. Sen yine de idm in bir yolunu bul. Kur pc ye müsait zamanda . Ben şuan sorunsuz kullanıyorum. Youtube videolarını sorunsuz indiriyorum idm ile.

4k video downloader ile de tek bir video yada oynatma listesini komple indirebilirsin.

Android için videoder mp3 ve mp4 tarzı videolar indirir.

Akşam video indirdim ama mp3 ayarını bulamadım. Eski sürümü hiç birisini indirmiyor. Ummy ligth diye değişmiş yeni sürümü. Eskiyi devre dışı bırakılmış.
hocam ben de bugün kullanamıyorum neden bilemedim. ne mp3 ne video hiç birşey indiremiyorum. lisans da yaptım halbuki

marketten şarki evreni programını kullanabilirsiniz. MP3 ve MP4 olarak indirmeye izin veriyor.

Arkadaşlar yazdıklarınızı okudum ama online verdiğiniz siteler çözüm olmadı tekrar sorsam
Youtube dan herhangi bir kurulum yapmadan en kolay mp3 formatında dosyayı nasıl indirebilirim?

Geri