Yozgat

Kodla Büyü
yerköy de meslek lisesinde 1 bilgisayarcı bekleniyor, ben de gidersem 2 olacak :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

the_korsan gel artık buraya da ben de gideyim :p :p

@rtyucel hocam kütahyadayken olsa o iş olurdu, mis gibi bölümümü size teslim ederdim ben de oraya gelirdim :D
Aslında bu sene yozgat nevşehir isteyecektim ama 2+2 kalktı bizi de vurdu. Tek rota var artık hocam bu haftadan sonra, Kayseri inşallah
Bu arada puanda vurdu 30 dan 16 ya düştük, 95 puandayım.

the_korsan' Alıntı:
@rtyucel hocam kütahyadayken olsa o iş olurdu, mis gibi bölümümü size teslim ederdim ben de oraya gelirdim :D
Aslında bu sene yozgat nevşehir isteyecektim ama 2+2 kalktı bizi de vurdu. Tek rota var artık hocam, Kayseri inşallah
Bu arada puanda vurdu 30 dan 16 ya düştük, 95 puandayım.

ben de bursaya isteyecem kısmetse hocam, Allah hepimizin gönlüne göre versin

çandırda sınıfçı açığı 4 tane yanlış bilmiyosam. 4 ücretli çalışıyo o yüzden. müdür atamalarında 2 kadro daha açılır. 6-7 adet kadro olabilir. Ortalık hep Kayserili oldu. gel vatandaş sende gel :)

yozgat da yozgatın neresini düşünüyorsunuz. merkez mi ilçeler mi? ben sorgunda il içi düşünüyorum. puan 86

RoboTek' Alıntı:
arkadaşlar...yozgatın şefaatli ilçesinden kayseri kaç km ne kadar sürüyor gerçek ağızdan duymak istiyorum puanımın yettiği bir yer var ve ilçeye 18 km yol iyi.Yozgatta çalışanlar bir bilgi rica edeyim
Hocam ben başka ilçesindeyim ama duydugum şefaatli kayseriye daha yakınımış yozgata göre...
bu arada biz buradan kaçmak için uğraşıyorum demekki memleket gibisi yok :)

Arkadaşlar Ben Sarıkaya ilçesindeyim. Bu sene ikinci senem. İl içi tayin isteyebilirim. Şaibeli isteyip istemeyeceğim. Nasip.

Sarıkaya hakkında bilgi isteyen arkadaş var ise yardımcı olayım. Korsan hocam Kayseriye 120 Km. Yozgata 80 Km. Yozgatın Merkezdense Sarıkaya daha yakın Kayseriye. En iyi okulu bile 18 puan. Ona göre.

Ayrıca başka okul düşünen varsa da söylesin bilen arkadaş varsa, öğrenebilirsem yazarım.

Bu arada puanım şu an için 90.

hocam sarıkayadan kayseriye otobüs var. Merak etmeyin. Hatta Ankaraya ve İstanbula da var.

Hatta daha ileri gideyim. Şu an Rekabet olduğu için Yozgat 10 Tl, Ankara 10 Tl, İstanbul 10 Tl :))))

diğer soruya gelince arkadaşlara bir sorayım dediğiniz bölgelere ulaşım imkanlarını. Bildiğim kadarıyla hepsine servis tarzı ulaşım mevcut ama emin olalım.

robotek hocam akbenli çiftliği kayseri sarıkaya yolu uzerinde yani ulaşım gayuet rahat dier köylere oranla...tepedoğanda içeride kalıo die biliorum hisarbey daha doğuda kalıo akdağmadenine yakın...bence ilk tercihiniz akbenli çiftliği olsun....;)

Ben de arkadaşlardan akbenli yakın ama özel arabası yoksa sıkıntı olur diye duydum. Ayrıca okul köy yolunun biraz içerisinde kalıyormuş. Yani arabayı park ettikten sonra biraz yürümek gerekiyormuş.

Tepedoğan biraz sıkıntılıdır. En sona yazsa iyi olur dedi arkadaşlar.

En iyisi Hisarbeydir. Yaklaşık 30 km kadar ama hem servisi var hem de öğretmenler kendi arabaları ile de gidebiliyor. Ulaşım rahat dedi arkadaşlar.
İkinci Akbenliyi yazabilir. Yaklaşık 17 Km filan dediler.
Tepedoğan 20 km civarı. Sona yazabilir dedi arkadaşlar.

ben sarıkayalıyım ve kayseride görev yapıyorum, eğer kayseriye ulaşım kolay olsun diyorsanız gönül rahatlığı ile yazabilirsiniz, her saat başı kayseriye araba var. Eğer özel arabanız varsa 1:30 saatte çok rahat kayseride olursunuz. boğazlıyan-kayseri yolu çift şerit ve yol güzel; boğazlıyan-sarıkaya tek şerit ama çalışmalar var seneye kalmaz çift şerit olur. bu 3 köyden başka yerlerler varsa bilgi verebilim

Robotek hocam sorgunu (sorgunun köyü) da mı düşünüyorsunuz? geçen hafta bizim okulu birisi aradı 167 puanım var kayseriliyim dedi. hatta bizim müdür de burda da kayserili bir hocamız var hemşehrin, gel dedi, o siz misiniz? :D

egitimhane'ye göre 33 kişi tercih etmiş, buraya göre 3-5 kişi. eğer sonuçlar egitimhane gibi olursa biz bu sene gidemeyiz:(

bad sectör sen nereleri yazdın ?
sesin soluğunda çıkmıyo üniversitede bi memleketlin vardı unuttun bizi...

benim puan 43

boğazlıyan metem
yerköy eml
sarıkaya çpl

hsyazilim' Alıntı:
bad sectör sen nereleri yazdın ?
sesin soluğunda çıkmıyo üniversitede bi memleketlin vardı unuttun bizi...

benim puan 43

boğazlıyan metem
yerköy eml
sarıkaya çpl

topram sarıkaya çpl hariç yozgattaki bütün liseleri yazdım. bilmiyorum inşallah gelir bi yerler.

bu arada ben aradım seni bi kaç kez ama ulaşamadım. numaran hala aynı mı? ..........8062?

Yerköy EML isteyenler noldu ? :D geliyor musunuz, ben 1 sene daha buradayım :mrgreen:

rtyücel hocam ben yerköyü 2.tercih yapmıştım. 1.tercih boğazlıyan geldi.
senin için üzüldüm.inşallah seneye istediğin yere daha rahat gidersin.

badsector(toprak) hayırlı uğurlu olsun yozgatın gülüdür akdağ.bolbol pikniğe gidersiniz ailece inş.
tekrar hayırlı uğurlu olsun sana da

Geri