Yüksek Lisans Çalışması Çok Önemli Bir Anket

Kodla Büyü
Hocam google.doc üzerinden yapsanız....İndirip, doldurmak maile göndermek zor geliyor işin açığı... Googl doc üzerinden yapın adresi verin halledelim...

kimin için çok önemli anlamadım. sizin için mi bizim için mi yoksa konu mu?

kimin için önemli olduğu beni çok ırgalamıyor :D sorulara cevabımı net bi şekilde verdim şimdide buraya yazıyorum ki son 24 saat içinde üstte gözüksün konu diye ki birileri görürde katılır hocamın işine gelir :D

arkadaşlar herkese tsk ederim. Bu çalışma üniversite olarak bakanlığa sunulacak bir proje. Teftişte her branş için gerekli sorular oluşturulmaya çalışılıyor. Bende bilgisayar branşı için mantıklı uygun olan seçenekleri belirlemeye çalışıyorum. Eğer aklınıza gelen ve bilgisayar öğretmenlerinin teftişinde şu durum da önemli dikkate alın derseniz yazabilirsiniz.

anketler sıkıcıdır biliyorum ama sonucta veri toplama araçlarıdır. İlgili davranalım arkadaşlar yardımcı olun lütfen. ileride sizlerde böyle çalışmalar yapabilirsiniz. Bilişimciler olarak birbirimize destek olalaım. Herkese çok teşekkür ederim

461 kişi bakmıl dolduran kişi 50 tane arkadaşlar 5 tane daha dolsa yeterli biliyorum sıkıcı bir iş ama. teşekkür ederim katılımınızdan dolayı

herkese ii akşamlar. Öncelikle herkese katılımlarından dolayı teşekkür ederim. Anketimiz ilköğretim müfetişlerinin öğretmen değerlendirme formu. Bu sorulardan hangileri, ne kadar bilgsayar öğretmenlerini ilgilendiriyor? Bu araştırma için 60 kişi anketimizi doldurdu. Aslında en az 300 tane olursa biliimsel olarak bir kanaate varılabilir. Bende bu sayı ile yetinmek zorundayım. Arkadaşlar biliyorum anket doldurmak sıkıcı bir iştir. Değerli zamanlarınızı ayırdığınız için teşekkürler. Anket 31 Aralık tarihine kadar yayında kalacak daha sonra değerlendirilecektir.

Geri