Yüksek lisans yapacak var mı

Kodla Büyü
Hocam uzaktan eğitim tezsiz yüksek lisans araştırın. Üniversiteye gitmenize gerek kalmaz. Şu an çoğu üni. İlana çıkmış durumda. Bulunduğunuz ilden başlayarak araştırabilirsiniz. Ben tezli düşünüyorum. İnş. Bakalım.

Sevgili arkadaşlar ücreti toplam 3960 TL ilk dönem 1800 TL ikinci dönem 2160 TL kontenjan 50 kişi lisans notuna göre alım yapılıyor. Eğitim teknolojileri tezsiz yüksek lisans yaptım.
Meb 30 puan veriyor.

Ahmet Yesevide rahatça dönem geçersiniz.Ders notları ve soruları var aynısı çıkar.Anadolu zorlar.Açıköğretimde bile görüyoruz sorularını yüksek lisansdan zor soruyorlar.

Anadolu Üniversitesi Tezsiz Uzaktan Yüksek Lisans Hakkında Sıkça Sorulan Sorular
https://tezsizyl.anadolu.edu.tr/sikca-sorula-sorular

Anadolu Üniversitesi Tezsiz Uzaktan Yüksek Lisans Bölümleri
https://tezsizyl.anadolu.edu.tr/programlar

Yeterli katılım olursa il merkezlerinde tercih ederek seçip sınav yapabiliyorsunuz. Sınavlar öğretim görevlisi yazılı veya test yada karma bir şekilde sınav yapılıyor. Sınav Süresi 40 Dakika sürüyor. Başarısız olmanız durumunda büt sınavı Eskişehir Merkezde yapılıyor.

Ben geçen sene Amasya üniversitesinde bilgisayar öğretim teknolojisinde uzaktan tezsiz yaptım. Fiyat olarak 1500 ilk dönem 1500 ikinci dönem olmak üzere 3 bin lira gibi bir ücreti vardı. Birde kırtasiye adı altında dönemlik 150 lira gibi ek bir ücreti daha vardı. Sınavlar ilk dönem için vizeler uzaktan yapıldı finaller için ise Amasyaya gittik. İkinci dönem vize,final ve proje savunmasını uzaktan yaptık. Dersler genel olarak kolay ancak ikinci dönem tez benzeri proje yapıyorsunuz, anket ve spss biraz uğraştırıyor ama proje Vs yazmayı öğreniyorsunuz. Özellikle tübitak, teknofest gibi proje yapanlar için makale ve proje yazmayı öğreniyorsunuz. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Ben geçen sene Amasya üniversitesinde bilgisayar öğretim teknolojisinde uzaktan tezsiz yaptım. Fiyat olarak 1500 ilk dönem 1500 ikinci dönem olmak üzere 3 bin lira gibi bir ücreti vardı. Birde kırtasiye adı altında dönemlik 150 lira gibi ek bir ücreti daha vardı. Sınavlar ilk dönem için vizeler uzaktan yapıldı finaller için ise Amasyaya gittik. İkinci dönem vize,final ve proje savunmasını uzaktan yaptık. Dersler genel olarak kolay ancak ikinci dönem tez benzeri proje yapıyorsunuz, anket ve spss biraz uğraştırıyor ama proje Vs yazmayı öğreniyorsunuz. Özellikle tübitak, teknofest gibi proje yapanlar için makale ve proje yazmayı öğreniyorsunuz. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
Ales ve Yds şartı var mıydı hocam?

Master chef izledim.Eti pişirip yediler.Acaba C.başkanı yarın herkese 1 kilo dana et veriyorum dese çok büyük müjde olur yani en büyük müjde o:) yüksek lisanstan çok acaba ayda bir kilo et alabilecek miyiz?çok merak içindeyim.etin kilosu ne kadar biliyor mu?C.başkanı.Birileri ile alay ettiğimden degil ülkenin vizyonu boş.yüksek lisans ta yapsan ordinaryüs de olsan "empty" bir anlayış var.tenekeden farkımız yok.içinde yağ da yok habire ses.kısaca nickim gibi saçmalık.

Geri