ZİL PROGRAMININ OLDUĞU BİLGİSAYARIN SAATİ SÜREKLİ DEĞİŞİYOR

Kodla Büyü

seld@

Üye
1 Ocak 2011'den itibaren okuldaki tüm bilgisayarların saatleri sürekli değişiyor.düzeltiyorum ama yine değişiyor.saat 09:00 a ayarlıyorum birkaç dakika sonra gece 21:00 oluyor.Tüm ayarları kontrol ettim ama bulamadım.Okulda zil programının kurulu olduğu bilgisayarda da durum aynı olduğu için ziller hep yanlış çalıyor.acil yardıma ihtiyacım var...

Hepsinin aynı anda bitmiş olma ihtimali mümkün mü acaba...bir de tüm bilgisayarların saatleri aynı yanlış saati gösteriyor...

Bende de SUPPER ZIL programının kurulu olduğu bilgisayarda, sanırım supper zil programından kaynaklanıyor ama hafta sonları da tarih ve saatte bozukluk oluyor ve hafta sonu da zil çalıyor .ne yaptıysam düzelmedi... :x

hocam diğer bilgisayarlara bağımlı olabilir

bende terminal kurumnet kurulu bilgisayara super zili kurup saati ayarlıyordum

ama kurumnet server kurulu bilgisayarın saati geçerli olduğundan değişiyordu

hocAM aynı şey geçen sene benim başımada geldi. saati ayarlıyorum müdür bey diyor ki saat erken çaldı. yok deepfreeze var mı vay koruma varmı. sonra müdür yardımcısı odasında otururken bi baktım öğretmen arkadaşlardan biri gelip saatin zilini değiştiriyor. çıldırdım ben 3 gündür bunun sebebini arıyorum biliyormusun dedim oda ukala bi şekilde benim saatim TRT-1 e göre dedi.

bulentus' Alıntı:
Bende de SUPPER ZIL programının kurulu olduğu bilgisayarda, sanırım supper zil programından kaynaklanıyor ama hafta sonları da tarih ve saatte bozukluk oluyor ve hafta sonu da zil çalıyor .ne yaptıysam düzelmedi... :x

aynen biz de de durum öyle..supper zil programının kurulu olduğu bilgisayarlarda dışında da durum aynı... yarın bios pilini değiştirip bir deneyeceğim.umarım düzelir...

zerdem' Alıntı:
hocAM aynı şey geçen sene benim başımada geldi. saati ayarlıyorum müdür bey diyor ki saat erken çaldı. yok deepfreeze var mı vay koruma varmı. sonra müdür yardımcısı odasında otururken bi baktım öğretmen arkadaşlardan biri gelip saatin zilini değiştiriyor. çıldırdım ben 3 gündür bunun sebebini arıyorum biliyormusun dedim oda ukala bi şekilde benim saatim TRT-1 e göre dedi.

Bu güzelmiş.. :D

zerdem' Alıntı:
hocam güldürdün akşam akşam:)) Allah kolaylık versin sana, ne diyem:)

serkanholep' Alıntı:
hocam diğer bilgisayarlara bağımlı olabilir

bende terminal kurumnet kurulu bilgisayara super zili kurup saati ayarlıyordum

ama kurumnet server kurulu bilgisayarın saati geçerli olduğundan değişiyordu

super zil programının kurulu olduğu bilgisayarda aynı zamanda güvenlik kameraları var, ondan olabilir mi??? güvenlik kamerası programı ile çakışan birşeyler mi oluyor acaba..???

:alkis: Yşasın düzelttimm....kurumnettenmiş..kurumneti kaldırdım ...şimdi saat doğru...

Geri