Z kütüphane materyal giriş sorunu

Kodla Büyü

mcö

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar. Okuluma Z-Kütüphane kuruldu ama materyal ekleme konusunda sıkıntı yaşıyorum. Site çok çok yavaş. Anasayfası bile 5 dakikada açılıyor. (kutuphanem.meb.gov.tr) Bunun kısa yolunu bulan arkadaşım var mı acaba?

kısa yolu yok hocam server yetersiz akşamları gayet hızlı çalışıyor mesai saatlerinde dediğiniz gibi çok yavaş. Ben hiç birşey girmiyorum çünkü giremiyorum her gün kontrol ediyorum düzelirse girerim düzelmez ise giremiyorum zaten.

Site çok çok yavaş değil hocam ,site AŞIRIII AŞIRI yavaş ya bu çağ da böyle yavaş sistem mi olur. ben 40 öğrenci ancak ekledim 10 günde, şimdi 10 tane sekme açıyorum tek tek aynı işlmeleri yapıyorum biraz hızlandı. en azından aynı süre bekleyip 10 öğrenci giriyorum 1 öğrenci girmek yerine. bide kitap ekledim ama öğrenciye ödünç vermedi neden vermiyor bir bilginiz var mı acaba

Bir emüfredat vardı yakın zamanda ona yavaş diyorduk bu site ondan daha beter 1 haftada 3 sınıf (60) öğrenci girebildik ancak. 10 tane sekme açıyorum ayrı ayrı işler için ancak o şekilde toplu ilerleme kaydediyorum. Server kaldırmıyor yoğunluğu. Arkadaş eokuldan alsalar öğrenci bilgilerini çok mu zor bir sürü teferruat var öğrenci eklemede materyal ekleme desen öyle. Kullanım kılavuzunda daha önceden toplu materyal ve öğrenci ekleme menüleri gözüme çarptı ama şimdi yok. Dyned belası bitti z-kütüphane belası başladı. Biz oradan bir öğrenciye ödünç kitap verene kadar teneffüs biter.

Site çok çok yavaş değil hocam ,site AŞIRIII AŞIRI yavaş ya bu çağ da böyle yavaş sistem mi olur. ben 40 öğrenci ancak ekledim 10 günde, şimdi 10 tane sekme açıyorum tek tek aynı işlmeleri yapıyorum biraz hızlandı. en azından aynı süre bekleyip 10 öğrenci giriyorum 1 öğrenci girmek yerine. bide kitap ekledim ama öğrenciye ödünç vermedi neden vermiyor bir bilginiz var mı acaba
Sayın hocam yolun başındayım, daha 1 kitap bile ekleyemedim sistemden dolayı. O yüzden ödünç te veremiyorum maalesef:(.

Hocam Şifreyi nereden alıyoruz. Telefonlara cevap vermiyorlar

Geri