Z-Kütüphane Veri Girişi

Kodla Büyü

ahmet255

Site Gezgini
Okulumuza z-kütüphane kuruldu ancak kütüphaneye bir memur ataması yapılmadı. Kurulduğu günden beri müdür kitap veri girişlerini öğretmenlere yaptırıyor, öğretmenlerden bazıları yapmak istemeyince ya da günde 1 kitap girip benim elimden bu kadar geliyor diyenler olunca da işi tabii ki de bilişimcilerin üzerine yıktı. Biz de bizim işimiz değil dedikçe öğretmenler amirlerin verdiği görevi yapmak zorunda diyor. Bu z-kütüphanedeki işler; amirin, memura eğitim-öğretim görevi vermesi kapsamına girer mi?

Öğretmen yapmak zorunda ama itirazı varsa yazılı olarak itiraz edebilir, hakkını arayabilir ama o süreçte de görevi yapmak zorunda.

Şu gibi düşün. Bir fatura çıkıyor. Faturayı ödemek zorundasın ama itiraz edebiliyorsun.
O hesap.

Hocam kütüphne kulübü varsa o yapar ki z kütüphane kurulmuşssa klüp de olmalı... z kütüphanede bende bulundum ama öyle her gün kitap girişi falan yapmadık haftada bir gün kütüphane açıktı bizde... çok kasmadık kitap eksikmiş fazlaymış umursamadık yani...

Okulumuza z-kütüphane kuruldu ancak kütüphaneye bir memur ataması yapılmadı. Kurulduğu günden beri müdür kitap veri girişlerini öğretmenlere yaptırıyor, öğretmenlerden bazıları yapmak istemeyince ya da günde 1 kitap girip benim elimden bu kadar geliyor diyenler olunca da işi tabii ki de bilişimcilerin üzerine yıktı. Biz de bizim işimiz değil dedikçe öğretmenler amirlerin verdiği görevi yapmak zorunda diyor. Bu z-kütüphanedeki işler; amirin, memura eğitim-öğretim görevi vermesi kapsamına girer mi?
iyi amir damdan atla dese de atlayak öyle bir dünya yok kendisi girsin yapsın çok istiyorsa

Diğer öğretmenlerin yaptığını yapmalıydınız, hocam. Tren kaçmış gibi ama ben olsam hala aynını yaparım. Günde 1 değil 6 girerim. "Bazıları hiç girmiyor, girenlerden ise %500 fazlasını giriyorum. " derim. Beğenmeyen kendi girer.

suna hastayım ya bazı idareciler ( bu başlıktan bağımsız ) okulları kendilerinin çiftliği sanıyor ya gülmekten ölüyorum

Geri