Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

Zaman Gazetesi ANKET

Konu, 'Eğitim Haberleri - HABER' kısmında AKADEMİA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. AKADEMİA

AKADEMİA Süper Üye Süper Üye

http://www.zaman.com.tr/beyinsiz-adam/k ... 71661.html linkindeki haberden sonra sizce aşağıdakilerden hangisi?

1- Zaman abonesiyim ve gazetemle her zaman gurur duyuyorum.
    2- Zaman abonesiyim ve her yıl etrafımdan abone topluyorum, toplamaya da devam edeceğim.
    3- Zaman'a sempatim vardı ama bu yaptığı affedilir gibi değil. Özür gelene kadar affetmem.
    4- Özür gelse de affetmem. Benim için Zaman bitti.
    5- Gazetenin ağır toplarından özür ile ilgili bir açıklama gelirse affedebilirim.
    6- Ben zaten bunları sevmezdim, bu yaptıkları beni şaşırtmadı.
    7- Cemaatci arkadaşlar kafalarını kumdan çıkarsalar artık. Gerçekler toprağın üzerinde, bakın.
    8- Beyinsizadam Zaman ekolunu temsil atmiyor, gazeteden uzaklaştırılmalı.
    9- Beyinsizadamı uzaklaştırmak yetmez editör, yayıncı, yazar, genel yayın yönetmeni hepsini uzaklaştırmak lazım.
    10- At gitsin hepsini çöpe.

Yahu anketi neredenyapıyorduk bulamadım. Bilenler bu maddeleri bir anket yapsalar da cevaplasak. Bakalım Zaman aboneleri bu konuya ne diyecek.

2. H_M

H_M Süper Üye Süper Üye Seçkin Üye

Zaman gazetesine sempatim yok alıp okumayı düşünmem. Ama yazar(!!!)=gazete değil de yazarı(!!!) ayrı değerlendirmeli bence. Böyle bir madde eklenirse o maddeyi seçebilirim hocam:)
    11-Yazarın yazdıkları hiç hoş değil. Özür dilemeli.

3. tanes

tanes Seçkin Üye Seçkin Üye

6-7-9-10 :+1:

4. m.arslan

m.arslan Seçkin Üye Seçkin Üye

kime çalışıyorsunuz?kimden talimat alıyorsunuz?bu iş için size kaç para veriyorlar?amacınız gayeniz hedefiniz ne?

5. ismailt

ismailt Süper Üye Süper Üye

kime saldıracaklarını bilemez hale geldiler

6. craxx

craxx Seçkin Üye Seçkin Üye

7. sisss

sisss Seçkin Üye Seçkin Üye

Yuhh.. Bu ne kin bu ne nefret asıl cemaat sizin kuyruğunuza basıyor galiba. Saçma bir yazı paylaşıldı tamam yorumlarda yapıldı ee daha bir de anket çıkarıyorsunuz. Aynı şey başka bir gazetede olsaydı yorum bile yazılmazdı doğru düzgün, şimdi anket bile yapılıyor. Psikolog filan yok mu oralarda gidin görünün resmen kafayı sıyırmışsınız ve bu kadar kin varsa kesin sizde bir kuyruk acısı var ahada buraya yazıyorum. Ya sizi evden attılar ya cemaatten bir kızı sevdiğiniz size pas vermedi ya ev abileri toplanıp sizi dövdü ya da boş bir insansın yapacak bişey bulamıyorsun.

8. sahrak

sahrak Seçkin Üye Seçkin Üye

hayal gücüne hayran kaldım. varmı daha yada....

9. oyungezer

oyungezer Süper Üye Süper Üye

:+1:

10. sisss

sisss Seçkin Üye Seçkin Üye

insanın aklına başka bir şey gelmiyor nedir kardeşim sizin derdiniz. Eğer bu hareketin yaptığı bunca güzel şeyleri görmüyorsanız yapacak bişey yok. O zaman hakaret etmeyeceksiniz bilgisayar başında hakaret etmek sövmek güzel ve kolay oluyor değil mi?

11. AKADEMİA

AKADEMİA Süper Üye Süper Üye

Gülüyorum. :roll:

Ve kendimle ilgili merak ettiklerinizi cevaplıyorum.
    1- Evde hiç kalmadım. Ortaokul ve lisede ara sırada üniversitede abi evlerine devam ettim. Yani ben de bu arkadaşaların grubundan sayılırım, az buçuk.
    2- Cemaatten kız sevmedim, şu anki eşimle tanıştım (kendisi tesettürlü), konuştuk, anlaştık vs. Kendisi beni bulunduğum yerdeki cemaate sordurmuş. Onlarda iyidir deyince beni kabul etmiş. Dedim ki sonradan "yahu beni bana değil de elin hiç tanımadığın adamlarına sordurup da evlenmeyi kabul ediyorsan keşke hiç kabul etmeseydin, ulen biz burdayız işte tanımıyomusun beni ki gidip elin tanımadığın adamlarına bile güvenip onlara soruyosun)
    3- Eşim cemmat evlerinde 6 yıldır ev ablalığı yapmış.
    4- Ev abileri beni dövmedi, dövmez de, dövemez de. Eğer Allah'a inanmıyorlarsa Peygamber Efendimize inanmıyorlarsa işte o zaman gerçekten beni dövebilirler.
    5- Boş insan hiç değilim, merak etme.
    6- Daha önce 2 yıl aralıklı zaman gazetesi aboneliğim vardı, sanırım 4-5 yıl da Sızıntı aldım.

Beni deli eden bir yazı oldu. Yani Fethullah hocanın bile yurtiçinde yurtdışında her yerde okul açıp eğitim seferberliği yaptığı bir ortamda bunların içinden birisinin çıkıp ta öğretmenliği ayaklar altına alması beni o biçim deli etti. BAk yaklaşık 25-30 dakikadır klavye başındayım ve sürekli biryerlere ve buraya yazı eklemeye çalışıyorum. Yapılan hatanın düzeltilmesi için. Yani hiç beklemezdim ve o biçim şok oldum. Az önce bunlara eposta gönderdim. Benim gibi bombalamak isteyenler için gönderdiğim adresler:

beyinsizadam@zaman.com.tr<beyinsizadam@zaman.com.tr>;a.akbulut@zaman.com.tr<a.akbulut@zaman.com.tr>;e.dumanli@zaman.com.tr<e.dumanli@zaman.com.tr>;h.beser@zaman.com.tr<h.beser@zaman.com.tr>;okureditoru@zaman.com.tr<okureditoru@zaman.com.tr>;m.kamis@zaman.com.tr<m.kamis@zaman.com.tr>;v.ayhan@zaman.com.tr<v.ayhan@zaman.com.tr>;a.akkus@zaman.com.tr<a.akkus@zaman.com.tr>;f.ugur@zaman.com.tr<f.ugur@zaman.com.tr>;m.unal@zaman.com.tr<m.unal@zaman.com.tr>;m.cakmak@zaman.com.tr<m.cakmak@zaman.com.tr>;a.colak@zaman.com.tr<a.colak@zaman.com.tr>;yorum@zaman.com.tr<yorum@zaman.com.tr>;s.budak@zaman.com.tr<s.budak@zaman.com.tr>;s.sargin@zaman.com.tr<s.sargin@zaman.com.tr>;i.kavak@zaman.com.tr<i.kavak@zaman.com.tr>;info@zaman.com.tr<info@zaman.com.tr>;

Sizi de bu hatayı kınamak ve gazeteye mesaj atarak uyarmak yerine, bu hatayı kınayanları ve özür bekleyenlere tepkinizden dolayı kınıyorum. Neymiş efendim abiler dövmüş. Ağzıma bir sürü laf geliyorda birşey yazmıyorum yine. :verymad:

12. tanes

tanes Seçkin Üye Seçkin Üye

ikilemde olduğun belli, asıl kin ve nefret taşıyan sensin, bizim kin duyduğumuz yok, sadece diyoruz ki tepkinizi gösterin, ortada olmaması gereken bir durum var, gazeteyi almayın okumayın bile demiyorum ama rahatsız olduğunuzu belirtin, bu adamlar cemaat diye kusursuz olmak zorunda değil, değiller de, her durumda haklı da değiller, koyun olmayın diyorum..

Ayrıca dayak yiyince cemaatten uzaklaşılıyorsa keşke azıcık dayak yeseymişsin :puhaha: Daha sağlıklı düşünebilirdin böylece...

13. karinca_52

karinca_52 Hiperaktif Üye Hiperaktif

Gereksiz tartışmalarsa sebep olacak bir başlık ... Gerek yok bunlara arkadaşlar ya........

14. zencefil58

zencefil58 Süper Üye Süper Üye Seçkin Üye

iyice saçmalanmaya başlanmış :) dersteykenmi yazıyorsunuz yaavv :)

15. toker42

toker42 Seçkin Üye Seçkin Üye

düşünün bu gazeten herşeyi aynı olsa ama cemaat bağlantısı olmasa bu gazeteyi kaç kişi okur. amaç gazete okumak değil bizim medya gücünü ayakta tutmaktır. kendi medyanı oluştur. medyadan para kazan güç topla ve ülkenin geleceğine müdahele et

16. alican44

alican44 Seçkin Üye Seçkin Üye

:++:

17. teksen

teksen Hiperaktif Üye Hiperaktif

bunu da okudum.
    bu da güzel.
    --bu arada, epeydir bu kadar zaman yazarı okumamıştım--

18. teksen

teksen Hiperaktif Üye Hiperaktif

ankete şöyle bi madde de eklenmeli:
    ki, benim de işaretleyebileceğim bi madde olsun!

zaman okumam, köşe yazarlarını da okumam, takip etmem ve fikirlerini de beğenmem.
    ama adı geçen yazıya ve yukarıdaki mesajımda alıntıladığım yazıya katılıyorum, hak veriyorum.

19. bilo

bilo Seçkin Üye Seçkin Üye

bize ne deseler haktır..bu yazıyı onaylayan bile var içimizde...beter olalım :puhaha:

20. masci

masci Seçkin Üye Seçkin Üye

1- Zaman abonesiyim ve gazetemle her zaman gurur duyuyorum.
    2- Zaman abonesiyim ve her yıl etrafımdan abone topluyorum, toplamaya da devam edeceğim. TABİKİ
    Başkalarının görüşünü düşüncesini aşağılayanlar birazcık empati yapsın...
    Aşağıladıkça alçaldıklarının farkına varsınlar

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal