zazzle.com sticker hazırlama! Yardım

Kodla Büyü
Site ücretli olduğundan indirme bağlantısı vermeyecektir kaynak kodlarına bi bakın ben üstün körü baktım göremedim kolay yolu sizin yaptığınız gibi görünüyor.

SYSOP' Alıntı:
Site ücretli olduğundan indirme bağlantısı vermeyecektir kaynak kodlarına bi bakın ben üstün körü baktım göremedim kolay yolu sizin yaptığınız gibi görünüyor.
Teşekkürler hocam yorumun için. Bende uğraştım baya ama indiremedim bir türlü kaynak kodlarda bakmadığım satır kalmadı.
Belki fikri olan başka bir arkadaş vardır diye düşünmüştüm programla falan iner mi diye

Hocam öncelikle "View Larger" butonuna tıklayın. Açılan sayfada sağ tık -> sayfayı farklı kaydet komutuna tıklayın. Sayfa kaydolduktan sonra kaydettiğiniz klasör içerisinde istediğiniz dosyayı bulabilirsiniz. Bendeki boyutları 1104*1104 piksel idi.

serhatdemirok' Alıntı:
Hocam öncelikle "View Larger" butonuna tıklayın. Açılan sayfada sağ tık -> sayfayı farklı kaydet komutuna tıklayın. Sayfa kaydolduktan sonra kaydettiğiniz klasör içerisinde istediğiniz dosyayı bulabilirsiniz. Bendeki boyutları 1104*1104 piksel idi.

Daha önce de denemiştim, söylediğiniz gibi kaydettim kaç kere.Hep resim dosyalarına bakmıştım kayıtlı olanlardan.Şimdi tekrar inceledim view diye bir dosyanın içinde buldum paintte dosyaları aça aça..Çok teşekkürler.Sizde direkt resim dosyasını mı kaydetti sayfayı farklı kaydettiğinizde?

Rica ederim hocam. Html dosyası ve yanında o html dosyasında kullanılan resimlerin tutulduğu klasör şeklinde kaydettim. Aranılan dosya klasör içinde "view_002.jpg" adında kaydedilmiş.

Geri