Amiral Battı - Zeka Oyunları Enki - Android - iOS

Kodla Büyü
Hocam ipucu stratejisini değiştirseniz iyi olur. Sıfırla butonuna basınca ipucu hakki yenileniyor. Böyle olursa sonsuz ipucu hakki olmuş oluyor. :)

Birde online oyunlar kısmına davetiye usulü mu yapsanız, o bölüm genelde boş oluyor. Mesela satranç oynamak istiyorum ama kimse gelmiyor. Arkadaş sistemi olsa satranç oynamak istediğimde birine davetiye göndersem, telefona bildirim gelse ona tıklayınca oyuna katılım olsa daha iyi olur sanki.

Hocam ipucu stratejisini değiştirseniz iyi olur. Sıfırla butonuna basınca ipucu hakki yenileniyor. Böyle olursa sonsuz ipucu hakki olmuş oluyor. :)

Birde online oyunlar kısmına davetiye usulü mu yapsanız, o bölüm genelde boş oluyor. Mesela satranç oynamak istiyorum ama kimse gelmiyor. Arkadaş sistemi olsa satranç oynamak istediğimde birine davetiye göndersem, telefona bildirim gelse ona tıklayınca oyuna katılım olsa daha iyi olur sanki.

Ipucu ile ilgili durumun farkındayım hocam. :)

Bir sonraki güncellemede günlük ipucu hakki sistemi olacak.

Online oyunlar kısmına pek yoğunlaşmak istemiyorum açıkçası. Oynamak isteyen arkadaşını, eşini, dostunu çağırır diye düşünüyorum. :)

3 farklı dil desteği eklendi.
Oyunlar için hamle geri alma eklendi.
Özellikle, sudoku, futoshiki, kendoku, binairo, ve çit oyunundaki bazı çift cevaplı sorular kaldırılıp daha sistemli bir yapı oluşturuldu.

Yeni versiyon yayında. Yeni versiyonda;

- Skor tablosu eklendi.
- İki kişilik oyunlar yeniden aktifleştirildi.
- Tasarımda iyileştirmeler yapıldı.

Geri