Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
Yeni Konu Aç
Yeni Konu Aç

Zeka Oyunları Şampiyonası Başvurular

Konu, 'Yarışma ve İlanlar' kısmında nese1982 tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. nese1982

nese1982 Hiperaktif Üye Hiperaktif

Merhaba arkadaşlar. bu yarışmada okul olarak aktılıyoruz. ancak başvurularla ilgili detaylı bir açıklama bulamadım. siteye üye oldukdan sonra oku sorumlusu olarak ne yapmam gerekior. şimdiden tş ederim

eras63 bunu beğendi.
  2. boteakif

boteakif Süper Üye Süper Üye

Okul sorumlusu olarak okulunuzda öğrencilerin bireysel başvurularını onaylayacaksınız diye biliyorum. Her öğrenci sizin kayıt olduğunuz yerden bireysel olarak başvuru yapıyorlar. Her öğrencinin 20 ₺ ücret ödemesi gerektiğini biliyorum.

3. nese1982

siteye giriş yaptığımda okulmuzdan 3 öğrencinin ismini görüyorum. ama nlarla ilgili herhangi bir işlem yapamıyorum. acaba ödeme yapılmadığı için midir.

4. boteakif

Hocam ben öğrenci kısmındayım. Yani çocuğum katılacağı için o kısmı biliyorum. Öğretmen kısmında neler var bilmiyorum. Ama öğrencilerinize ulaşıp ödeme yapıp yapmadıklarını sorabilirsiniz.

5. nese1982

yapmamışlar hocam ondan onay yapamıyorum galiba. yarın denemesi var. bilginiz varmı bilemiyorum. aklınızda oslun .size de başarılar dilerim

6. boteakif

Teşekkürler hocam. Bana mail geldi.
    NOT: Yarışmacıların başvurularının tamamlanması ve 28 Kasım’da internet üzerinden gerçekleştirilecek olan İl Finalleri Sınavına katılmaları için kırtasiye giderini ödemeleri gerekmektedir. Kırtasiye giderini ödemediyseniz profil sayfanızdan ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz.
    şeklinde not da paylaşmışlar. Dediğiniz gibi ödeme yapılmadığı için onay yapamıyorsunuz. Ödeme yaptıklarında sizin de kurum sorumlusu olarak onayınız gerekiyor sanırım.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal